Anna Marcol
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 30 sie 2012, 22:26

Konferencja „Nowoczesna Klasa”

wtorek 24 wrz 2013, 13:20

NowoczesnaKlasa.pl, Magazyn „Edu-Fakty – Uczę Nowocześnie”, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zapraszają na bezpłatną konferencję warsztatową pod hasłem „Nowoczesna klasa – od fascynującej lekcji po zarządzanie szkołą”.

Konferencja odbędzie się 9 października 2013 roku, w godzinach 9.45-14.30, w auli górnej RODN „WOM” w Katowicach (ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 7). Jest adresowana do dyrektorów szkół, nauczycieli, bibliotekarzy i wszystkich zainteresowanych.

Formularz zgłoszenia zamieszczono pod adresem: http://nk-katowice.evenea.pl.

Udział w konferencji można zgłaszać do 7 października (liczba miejsc ograniczona).

Pola z Opola
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 01:56

Re: Konferencja „Nowoczesna Klasa”

wtorek 24 wrz 2013, 19:08

Jest gdzieś program konferencji? Byłam kiedyś na konferencji Edu Faktów i była to w zasadzie kampania promocyjna czasopisma :-(

Anna Marcol
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 30 sie 2012, 22:26

Re: Konferencja „Nowoczesna Klasa”

środa 02 paź 2013, 14:32

Program znajduje się w zakładce KONFERENCJA na stronie internetowej PBW w Katowicach.
Pozdrawiam :)

Pola z Opola
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 01:56

Re: Konferencja „Nowoczesna Klasa”

środa 02 paź 2013, 15:21

Dzięki Anno. Znalazłam taki ogólny opis: http://pbw.katowice.pl/katowice/konfere ... szenie.pdf
Może być ciekawe - zwłaszcza dla osób nie znających tabletu (-a?)

Przy okazji dygresja - czy ludzie naprawdę myślą, że szkoła przyszłości, szkoła nowoczesna to nauczyciel i grupa uczniów, którzy siedzą w klasie i każdy patrzy w swój tablet? Czy nie szkoda by było czasu i uczniów, i nauczycieli? Przecież w tablet to sobie mogą patrzeć wszędzie i kiedy chcą. Po co w tym celu chodzić do szkoły?

Bibliotekarz82
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 19 lis 2012, 13:18

Re: Konferencja „Nowoczesna Klasa”

wtorek 08 paź 2013, 22:15

Byłem na poprzedniej konferencji. Moim zdaniem warto pojechać. Tym bardziej, że udział w tegorocznych warsztatach jest darmowy. :)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości