witka55
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2014, 15:01

Czytnik kodów Motorola LI nie czyta kodów

piątek 30 paź 2015, 21:00

Pozwoliłam sobie stworzyć nowy wątek, gdyż sprawa jest dla mnie dość poważna. Krótko opiszę sytuację.

Na początku września dyrekcja kupiła bezprzewodowy czytnik kodów Motorola LI 4278 Linear Imager. Nie został on zakupiony przez stronę Vulcan, ale taki właśnie Vulkan polecił.
Czytnik zakupiony został pierwotnie do zinwentaryzowania sprzętów trwałych w szkole, potem miał być przekazany bibliotece, gdyż jesteśmy własnie na etapie komputeryzacji biblioteki. Pytałam ostatnio księgową czy już zakończyli kodowanie i kiedy otrzymam czytnik. Dowiedziałam się, że czytnik nie czyta kodów które zamówiliśmy i którymi aktualnie okleiliśmy już ok. 80% księgozbioru. Firma sprzedająca czytnik tłumaczy, że to wina kodów, że muszą one być niedokładnie drukowane, a ten czytnik jest za dobry, za czuły i dlatego ich "nie widzi". Czytnik jest sprawny, gdyż czyta kod z instrukcji i nie chcą przyjąć zwrotu.
Nie wiem co teraz robić, czytnik zakupiony został za ponad 1000zł i do niczego nam się nie przyda...
Czy ktoś ma ten model? Jak rozwiązać takąsytuację?

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości