Małgorzatka
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 09 cze 2014, 19:33

Czy opłaca się pracować w Warszawie?

piątek 14 lip 2017, 14:37

Witajcie :D
Wakacje w pełni :) , ja natomiast mam zapytanie dotyczące pracy:

Jak kształtują się zarobki nauczyciela bibliotekarza mianowanego z 20 letnim stażem, który mieszka w Łodzi pracuje jako nauczyciel bibliotekarz w świetlicy, a miałby możliwość pracy od września w bibliotece szkolnej?(dojazd komunikacją miejską) Czy gra jest warta przysłowiowej świeczki ( na chwilę obecną nie ma możliwości pracy w bibliotece szkolnej, a kolejny awans jednak dopiero za rok chciałabym robić pracując w bibliotece szkolnej).
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wakacyjnie :) :) :)

Gosia.

JAM155
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 27 sie 2015, 16:21

Re: Czy opłaca się pracować w Warszawie?

sobota 15 lip 2017, 20:43

"Jak kształtują się zarobki nauczyciela bibliotekarza mianowanego z 20 letnim stażem, który mieszka w Łodzi pracuje jako nauczyciel bibliotekarz w świetlicy, a miałby możliwość pracy od września w bibliotece szkolnej?(dojazd komunikacją miejską) Czy gra jest warta przysłowiowej świeczki "
Dziwne pytanie ?
Kształtują się w/g mnie tak samo jak nauczyciela pracującego w świetlicy !
Stawka zaszeregowania jest taka sama na terenie Polski ( inne są dodatki typu motywacyjne , wiejskie itd )
Odległość miedzy W- wą a Łodzią masz 136 km wiec policz sobie czas na dojazd .... W/g mnie Szok na zmianę miejsca zatrudnienie ...
Ale decyzja zależy od Ciebie :-))))

Zuzza
Posty: 687
Rejestracja: czwartek 05 cze 2008, 14:15

Re: Czy opłaca się pracować w Warszawie?

poniedziałek 17 lip 2017, 11:40

Rolę ogrywa tu jedynie zasada przydziału dodatku motywacyjnego w danej dzielnicy. W moim mieście przez 3 miesiące nie miałabyś ani złotówki, potem około od 20 do 85 zł (brutto). Ale 7 km dalej - w gminie, przez cały pierwszy rok pracy jest 0. Regulamin przyznawania dodatku ustalają radni danej jednostki samorządowej. Po prostu zapytaj w swojej szkole, do której chcesz przejść. Kilka lat temu na Facebooku był wielki protest, ponieważ w dzielnicy Mokotów zmniejszono motywacyjne poniżej 600 brutto, o jakieś 40%. U mnie w OP tyle dyrektor mało który dostaje tyle motywacyjnego. Stawka podstawowa zależy od stopnia awansu i lat pracy i jest w całej Polsce identyczna.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], manana, MartaMi i 105 gości