Roja
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 10 maja 2009, 19:36

Praca w bibliotece - ogłoszenie

sobota 19 sie 2017, 09:10

Mam problem ze znalezieniem zastępstwa za siebie do pracy w bibliotece w SP. Jeśli nie można dawać na forum takich ogłoszeń to proszę Moderatora o usunięcie tematu :wink:
Praca we Wrocławiu , w dużej szkole (ponad 800 uczniów), 10 godzin, program MOL. Dyrekcja i księgowość zawsze chętne do współpracy, otwarte na propozycje, nigdy nie miałam z nimi problemów co do potrzebnych zakupów czy rozliczania biblioteki.
Ja w tym roku mam 23 godz. samych lekcji (jestem bibliotekarzem "dodatkowo"), z moich wyliczeń wynika, że przyszły rok zapowiada się podobnie, nie będzie więc czasu na zajmowanie się biblioteką. Pani z gimnazjum zrezygnowała z pracy u nas - dorabia w innych miejscach. Oficjalne ogłoszenie dopiero od kilku dni, ale na razie nikt się nie zgłosił i boję się co będzie od 1 września.
Zainteresowanych zapraszam na stronę https://zsp12wroclaw.edupage.org/? (w prawym górnym rogu, nad godłem, zakładka "Oferty pracy") :D

Anna
Posty: 970
Rejestracja: wtorek 26 wrz 2006, 10:28

Re: Praca w bibliotece - ogłoszenie

wtorek 29 sie 2017, 23:18

Dowiedziałam się, że szkoła specjalna w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej poszukuje bibliotekarza na 0,8 etatu z perspektywą całego etatu. Śzczegółów nie znam.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: madzi i 177 gości