MałaMI
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 08 wrz 2015, 11:51

Plansze interaktywne na pendrivie

poniedziałek 18 wrz 2017, 14:07

wpisujecie je do zbiorów czy dajecie nauczycielom bez ewidencji.Normy nie przew2idują z tego co wiem, takiego nośnika...

Beates
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 11 sty 2016, 10:31

Re: Plansze interaktywne na pendrivie

środa 27 sty 2021, 11:14

Witam,
pytanie jak wyżej?
Napiszcie proszę co robicie w tej sytuacji?

Zuzza
Posty: 684
Rejestracja: czwartek 05 cze 2008, 14:15

Re: Plansze interaktywne na pendrivie

środa 27 sty 2021, 13:25

Można wpisać, skoro masz na to księgę i fakturę. Wtedy w opisie zamiast dysk optyczny lub książka piszesz, że pendrive. Ale jak macie bez faktury, to dać dla kogo trzeba niech sobie pilnuje i problem mniej na głowie. Bo nie wpiszecie do księgi głównej tylko do zbiorów specjalnych. Pakiety multimedialne, które ktoś przysyłał kilka lat temu bez faktur (dar) oddawałam do pracowni historycznej bez papierologii, bo tylko tam korzystali z tego.

Rudolfina
Posty: 601
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: Plansze interaktywne na pendrivie

czwartek 28 sty 2021, 10:41

Rzeczy tego rodzaju, jak i przekazywane co jakiś czas przez organ prowadzący różne gry planszowe itp. otrzymuję do rozdysponowania "na zeszyt" :lol: Takie materiały nie są nigdzie wprowadzane, nie mają numerów inwentarzowych. Założyłam zeszyt "Przekazywanie materiałów innych". Wpisuję w nim który nauczyciel i kiedy daną rzecz otrzymał - co potwierdza podpisem. Pomysł był mój, czym uszczęśliwiłam mojego dyr, który w razie czego wie do kogo trafił dany materiał.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 6 gości