Małgosia
Posty: 168
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 11:34

taniaksiazka.pl - czy warto?

sobota 16 gru 2017, 22:45

Witam! Bardzo proszę o opinię - czy warto kupować w sklepie www.taniaksiazka.pl ?
Porównywałam ceny z Tuliszkowem i są zdecydowanie niższe.
Będę na szybko kupować lektury do SP i nie wiem, jak wygląda współpraca z nimi. Do tej pory kupowałam w Tuliszkowie.

malgosiam52
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 05 lis 2015, 20:55

Re: taniaksiazka.pl - czy warto?

niedziela 17 gru 2017, 16:51

Witam. Nie wiem jak wygląda współpraca z Tanią Książką ja polecam Nieprzeczytane.pl lub Bonito / tu należy założyć konto hurtowe/ ceny naprawdę konkurencyjne Tuliszków mimo wszystko jest drogi. Pozdrawiam.

Małgosia
Posty: 168
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 11:34

Re: taniaksiazka.pl - czy warto?

niedziela 17 gru 2017, 20:04

Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

maria_b
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2012, 09:01

Re: taniaksiazka.pl - czy warto?

niedziela 17 gru 2017, 21:58

Dzwoniłam do Bonito.pl. Mają tyle zamówień, że nie gwarantują ich szybkiej realizacji. Musiałam zrezygnować.
Ps.
Prywatnie jednak nadal będę u nich kupować bo ceny książek mają atrakcyjne :)

panna Maple
Posty: 105
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 11:01

Re: taniaksiazka.pl - czy warto?

wtorek 19 gru 2017, 11:15

Teraz to już chyba żadna księgarnia nie zagwarantuje szybkiej realizacji.
Oprócz wspomnianego bonito.pl, polecam też czytam.pl. Ku mojemu zdziwieniu wiele pozycji mieli nawet taniej niż w bonito.

Alicia
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 06 paź 2014, 13:26

Re: taniaksiazka.pl - czy warto?

wtorek 19 gru 2017, 11:24

Małgosia pisze:Witam! Bardzo proszę o opinię - czy warto kupować w sklepie http://www.taniaksiazka.pl ?
Porównywałam ceny z Tuliszkowem i są zdecydowanie niższe.
Będę na szybko kupować lektury do SP i nie wiem, jak wygląda współpraca z nimi. Do tej pory kupowałam w Tuliszkowie.
Warto, po pewnym czasie dostajesz rabat lojalnościowy, który naliczać się będzie automatycznie w koszyku. Co do faktury to zawsze piszę do nich e-mail po zamówieniu, że chciałabym z terminem zapłaty 14 dni, i zawsze jest. Ale nie mają najtaniej. Mam konto hurtowe w Bonito.pl - po jego założeniu musiałam pierwsze zamówienie opłacić gotówką, reszta już jest na przelew. Mają bardzo dobre ceny, wysyłka zawsze była szybka a paczki pancernie zapakowane. Plusem jest też to, że jak zamówisz to czasem tego samego dnia możesz już wydrukować fakturę - jak się księgowej śpieszy :)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Lirael i 267 gości