Juliusz Wasilewski
Posty: 903
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2006, 16:06
Kontakt: Strona WWW

Planszówki w bibliotece

piątek 04 sty 2019, 15:58

Przygotowujemy dodatek do "Biblioteki w Szkole" na temat gier planszowych. Jeśli ktoś ma doświadczenia w tej dziedzinie, przemyslenia na temat wykorzystania gier planszowych w bibliotece szkolnej, rekomendacje itp., to proszę o kontakt - bws@sukurs.edu.pl

EMT
Posty: 315
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2016, 17:13

Re: Planszówki w bibliotece

piątek 04 sty 2019, 21:41

Nie mam doświadczenia i mieć nie chcę.

Nika1
Posty: 101
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 18:39

Re: Planszówki w bibliotece

poniedziałek 07 sty 2019, 09:45

Ja zakupiłam 2 gry - Taboo i Tik Tak Bum ale jeszcze nie miałam okazji wykorzystać ich. Świetny pomysł na artykuł.

grey.bn
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 11:19

Re: Planszówki w bibliotece

środa 09 sty 2019, 09:58

Uważam, że planszówki doskonale sprawdzają się w szkolnej bibliotece. W swojej mam około 30. różnych gier. Świetnie sprawdzają się podczas nagłych zastępstw, gdy w bibliotece po lekcjach zostaje większa grupa dzieci, czy podczas prowadzonych przeze mnie zajęć. Największą popularnością cieszą się jednak te, które uczniowie przygotowują samodzielnie. Nie są zbyt trwałe ale cieszą wszystkich. Ostatnio grupa uczniów z klasy I i II sp przygotowała podczas zajęć ze mną prostą grę planszową o Czerwonym Kapturku. Przez cały tydzień podczas przerw uczniowie ci przyprowadzają do biblioteki swoje koleżanki i kolegów aby pokazać im swoje dzieło i z nimi zagrać.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 161 gości