gosc

instalacja

wtorek 05 wrz 2006, 17:07

Mam problem z nowym ICIM, nie uruchamia sie system na tzw. serwerze, jak zainstalowac go ponownie, czy wystarczy płyta z win Xp dostarczona wraz z pracownia
z góry dzięki

ciula
Posty: 136
Rejestracja: środa 26 kwie 2006, 20:45

wtorek 05 wrz 2006, 20:10

U mnie było coś takiego, że nie działał internet, bo panowie instalatorzy "zapomnieli" wpisać adres serwera. Nie wiem, co nie działa u ciebie, ale w takim przypadku albo trzeba dzwonić do pomocy technicznej albo można to zrobić samemu poprzez wejście w odpowiedni progam. Niestety teraz nie pamiętam, co należało uruchomić, ale mogę ewentualnie sprawdzic jutro w szkole.

KaJu
Posty: 254
Rejestracja: czwartek 25 maja 2006, 21:01

Re: instalacja

wtorek 05 wrz 2006, 20:47

gosc pisze:Mam problem z nowym ICIM, nie uruchamia sie system na tzw. serwerze, jak zainstalowac go ponownie, czy wystarczy płyta z win Xp dostarczona wraz z pracownia
z góry dzięki
Płyta XP nie wystarczy, bo będziesz miała tylko system ze standardową instalacją, a teraz masz również inne programy.
POZDR:) Kaja

gosc

dzieki

wtorek 05 wrz 2006, 22:48

dzieki za pomoc i info, postaram się jakoś to zrobic, o pomoc juz pytałam, ale oni oprogr się nie zajmują, myslę, żeby zainstalować system a resztę z płyt, tych co nam dali, nie wiem czy się uda, ale spróbuje, dam znać jak poszło, jeszcze raz dziękuję
pozdro

bkozak
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 08:32

poniedziałek 11 wrz 2006, 09:07

NA jakim serwerze??
Z Założenia jest tak że każdy komputer ma działać niezależnie od serwera jaki jest w szkole.
Wszystkie 4 komputery mają takie same właściwości ( żaden nie jest serwerem)

A co do instalacji.
Z płyty Xp postawisz system ale office i cała reszta to już oddzielne instalacjie
"Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś."
Prawo Murphy-iego

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości