Juliusz Wasilewski
Posty: 903
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2006, 16:06
Kontakt: Strona WWW

Komputeryzacja - podziel się doświadczeniami

poniedziałek 20 maja 2019, 14:01

Redakcja "Biblioteki w Szkole" przygotowuje praktyczny poradnik na temat komputeryzacji biblioteki szkolnej. Ma on pomóc osobom, które ten proces rozpoczynają lub w najbliższym czasie staną przed takim zadaniem (okazuje się, że sporo bibliotek szkolnych wciąż pracuje w sposób tradycyjny). Najlepszym doradcą jest ktoś, kto już pracę sam wykonał. Dlatego proszę o kontakt (juliusz.wasilewski@sukurs.edu.pl) osoby, które chciałyby się podzielić swoimi doświadczeniami. Chodzi o odpowiedź na kilka pytań związanych z komputeryzacją biblioteki.

Krys
Posty: 3
Rejestracja: środa 22 maja 2019, 10:31

Re: Komputeryzacja - podziel się doświadczeniami

piątek 12 lip 2019, 12:28

Dzień dobry, pracuję w bibliotece szkoły podstawowej i wpisywałam nasz księgozbiór (od 2007 roku) do MOL-a Optivum, na którym nadal pracuję. Obecnie w związku z łączeniem bibliotek wpisuję również księgozbiór gimnazjalny. Myślę, że moje doświadczenie pozwala mi na podzielenie się nim, w związku z tym jestem do dyspozycji, tym bardziej, że sama korzystałam z forum i dzięki niemu rozwiązałam wiele problemów. :)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości