kontra2006
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 wrz 2019, 20:06

Praca przy inwentaryzacji biblioteki w czasie wakacji

poniedziałek 09 wrz 2019, 20:36

Dyrektor szkoły zlecił wykonanie inwentaryzacji biblioteki w czasie wakacji ( 2 tyg). Na pisemną prośbę o wynagrodzenie za ten czas otrzymałam odpowiedź, że mi się nie należą m.in. dlatego że nie mam umowy cywilno-prawnej. Dodam, iż komisja ( ja również) została poinformowana smsem a nie na radzie pedagogicznej. Nadmienię, iż radca prawny ( specjalista prawa oświatowego) jednoznacznie stwierdził, iż moje roszczenie jest zasadne. Okazuje się, że organ nadzorujący ma inne stanowisko. Czy ktoś miał już taką sytuację?
Ps. Na razie nie chcę wstępować na drogę sądową.

sylv
Posty: 251
Rejestracja: czwartek 25 sie 2016, 14:18

Re: Praca przy inwentaryzacji biblioteki w czasie wakacji

wtorek 10 wrz 2019, 08:03

To by było wykonywanie pracy podczas Twojego urlopu. Zapewne PIP by się tym zainteresował.

Rudolfina
Posty: 605
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: Praca przy inwentaryzacji biblioteki w czasie wakacji

wtorek 10 wrz 2019, 09:17

Miałam podobną sytuację.
Robiłam (komisja robiła) skontrum podczas wakacji, tuz po zakończeniu roku szkolnego. Zajęło nam to tydzień, a termin świadomie wybrałam sama. Dodam, że komisja składa się z pracowników administracji i obsługi, więc byli normalnie w pracy. Nie trzeba było zamykać biblioteki w ciągu roku szkolnego. Mój dyrektor potrafi takie rzeczy docenić - otrzymałam za to dość pokaźny dodatek motywacyjny.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości