Marzena 2016
Posty: 11
Rejestracja: piątek 23 wrz 2016, 10:18

Ocena pracy bibliotekarza

czwartek 19 wrz 2019, 09:35

Witam! Czy ktoś z Państwa miał już zrobioną ocenę pracy? W ubiegłym roku na radzie dyr poinformowała mnie o tym,że będę miała ocenę. Powinnam ją otrzymać przed zakończeniem roku- nie dostałam, a jest ona robiona wg starych zasad, bo przecież z nowych MEN się wycofał.. Miałam 2 hospitacje, kontrolę pracy biblioteki. Na pytanie dlaczego nie otrzymałam oceny, stwierdziła,że nie miała czasu i zrobi ją w I semestrze tego roku, oczywiście mam kolejną hospitację imprez czytelniczych i kontrolę dokumentów. Czy to jest zgodne z prawem? Dyr zrobiła ocenę nowej wice i koledze, który zakończył staż, a mi i koleżance przesunęła na ten semestr.

komar.polk
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 24 wrz 2019, 10:40
Kontakt: Strona WWW

Re: Ocena pracy bibliotekarza

wtorek 24 wrz 2019, 10:44

moze to pracodawaca ma ocenić twoją prace, nie raz to się zdarza że ocenia się pracowników jak się spisują i tak dalej

bogna3
Posty: 675
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:03

Re: Ocena pracy bibliotekarza

wtorek 24 wrz 2019, 17:52

Zgodnie z prawem ocena pracy musi byc dokonana w ciągu 3 miesięcy od złożenia wniosku, ale w Twoim przypadku jak to dyrekcja z własnej woli dokonuje Ci oceny to już nie wiem jaki ma czas. Masz gdzieś na piśmie, że jesteś wytypowana do oceny. Jeśli procedura rozpoczęta to 3 m-ce.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 85 gości