Mariam38
Posty: 5
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 13:36

Blog o książkach

poniedziałek 17 maja 2021, 10:22

Po 20 latach pracy w bibliotece doszłam do wniosku, że już dłużej nie zniosę pracy w tym miejscu w wymiarze pełnego etatu. Dotychczas prowadziłam stronę internetową biblioteki szkolnej oraz facebooka. Od września zawieszam ich działanie. Myślę jednak, że dużą stratą dla mnie samej, jak i dla szkoły, będzie brak informowania o ciekawych książkach dostępnych w bibliotece. Przeczytałam całe mnóstwo i nie zamierzam porzucić swoich nawyków. Postanowiłam założyć bloga. Nie szkolnego, ale mojego własnego. Oczywiście pewne zaufane osoby zaproszę do współpracy. Blog jest w trakcie tworzenia. Jestem ciekawa Waszych pomysłów co do tworzenia blogów związanych z czytelnictwem. Jeżeli macie jakieś uwagi na temat mojego bloga, proszę o wszelkie komentarze. Oto adres: https://niezlezaczytani.blogspot.com

AleksandraOla98
Posty: 1
Rejestracja: środa 09 cze 2021, 13:42

Re: Blog o książkach

środa 09 cze 2021, 18:06

Może można by zrobić taki dział dla dzieci i młodzieży, oprócz cichawych, fabularnych książek mógłby znajdować się taki spis najlepszych pod względem nauki podręczników. Ostatnio przeglądając z moją siostrzenicą fora i strony internetowe natrafiłyśmy na podręczniki do liceum . Ogólnie ciężko nam było się zdecydować, które trafią do jej biblioteczki, ale wydaje mi się, że Nowa Era ma najciekawsze podręczniki, z których łatwiej jest się uczyć.
Ostatnio zmieniony środa 16 cze 2021, 12:59 przez AleksandraOla98, łącznie zmieniany 1 raz.

Mariam38
Posty: 5
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 13:36

Re: Blog o książkach

piątek 11 cze 2021, 11:39

Dziękuję za wskazówki. Na razie próbuję ogarnąć bloggera. Zajmuje mi to trochę czasu. Pracuję też nad techniką zdjęć, bo mam dużo braków w tej dziedzinie. Niby taki sobie blog, ale wymaga dużych nakładów pracy.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dorota79, MariaWosiak i 4 gości