Marta Kosterka
Posty: 2
Rejestracja: środa 10 lis 2021, 11:22

Jakie macie księgi? I czy jest tu ktoś ze szkoły resortowej Ministerstwa Rolnictwa?

wtorek 04 sty 2022, 11:02

Witam,
Mam w biblio dwie księgi inwentarzowe - główną i podręczników i broszur. Do głównej wpisuję w zasadzie wszystko, co nie jest podręcznikiem. Były to raczej szczątkowe ilości audiobooków itp., ale chyba przyszedł czas poszerzyć ofertę :D i tym samym stworzyć nową księgę. Myślicie, że wystarczy jedna dla wszystkich innych zbiorów (ebooki, audiobooki, gry?). Księgową interesuje obecnie tylko wartość mojej księgi głównej, myślicie że jak założę tę księgę/księgi zbiorów specjalnych to trzeba będzie ją uwzględniać w skontrum?? I pytanie z innej beczki: czy jest tu ktoś ze szkoły resortowej Ministerstwa Rolnictwa?

Dorota79
Posty: 871
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 09:42

Re: Jakie macie księgi? I czy jest tu ktoś ze szkoły resortowej Ministerstwa Rolnictwa?

wtorek 04 sty 2022, 13:59

Ja mam jedną do zbiorów specjalnych, ale są tacy, co mają osobno do vhs, audiobooków. Przy skontrum brałam to pod uwagę, ponieważ wartość tej księgi wliczam do wartości księgozioru, czego nie robię z księgą podręczników i broszur.

Marta Kosterka
Posty: 2
Rejestracja: środa 10 lis 2021, 11:22

Re: Jakie macie księgi? I czy jest tu ktoś ze szkoły resortowej Ministerstwa Rolnictwa?

środa 05 sty 2022, 08:50

Dzięki za odpowiedź. Chyba zrobię jedną do zbiorów specjalnych, w końcu to nie Biblioteka Narodowa :)

Dorota79
Posty: 871
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 09:42

Re: Jakie macie księgi? I czy jest tu ktoś ze szkoły resortowej Ministerstwa Rolnictwa?

środa 05 sty 2022, 09:05

Chyba tak najlepiej, bo ileż tych zbiorów specjalnych jest w szkole, żeby dzielić je na kilka ksiąg?

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 92 gości