biblioteka99
Posty: 3
Rejestracja: środa 13 cze 2018, 11:35

Opieka nad uczniami mającymi zwolnienie z wf.

sobota 24 wrz 2022, 08:16

Mam pytanie...w naszej szkole jak nie ma nauczucieli jest mnówstwo zajęć w czytelni...teraz dodatkowo mam pilnować uczniów, którzy mają zwolnienie z wf...czy dany nauczyciel wf przypadkowo za tych uczniów nie odpowiada, kto ma wpisywac obecność do dziennika?????? u mnie w czytelni jest "rejestr..." wiadomo kto był w tej godzinie w czytelni.... czy to powiniem robic bibliotekarz??????

Zuzza
Posty: 685
Rejestracja: czwartek 05 cze 2008, 14:15

Re: Opieka nad uczniami mającymi zwolnienie z wf.

poniedziałek 26 wrz 2022, 08:18

Zwolnieni z wf pod opieką wuefisty. Ci co dostali "dyspensę" z drugiego języka obcego lub z religii to już nie są tam na liście. A taki z wf nie chodzi tylko jakiś czas przecież.

biblioteka99
Posty: 3
Rejestracja: środa 13 cze 2018, 11:35

Re: Opieka nad uczniami mającymi zwolnienie z wf.

wtorek 27 wrz 2022, 18:57

Ja mam się zajmować sprawdzaniem obecności wszystkich...także tych co nie chodzą na wf, religię ...też uważam, że nauczyciele wf odpowiadają za swoich uczniów !!!!

chrząszcz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 03 kwie 2020, 13:48

Re: Opieka nad uczniami mającymi zwolnienie z wf.

czwartek 29 wrz 2022, 21:08

Witam , czy istnieje najnowsza wykładnia prawa dotycząca funkcjonowania bibliotek szkolnych- chodzi o zastępstwa zwane lekcjami bibliotecznymi ,czy one jeszcze funkcjonują czy jest jakiś limit tygodniowy ( czy mam za darmo obstawiać wszystkie nieobecności nauczycieli ?) U MNIE W SZKOLE Na 15 godzin tygodniowo cztery godziny pracowałam w bibliotece a resztę opieka darmowa zwana lekcje biblioteczne , czy do godzin pracy wliczają się przerwy dyrektor twierdzi że tylko godziny? a na przerwach nie muszę pracować!!!! proszę o odpowiedz!!!!!


KasixAhha
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 29 maja 2022, 23:57

Re: Opieka nad uczniami mającymi zwolnienie z wf.

czwartek 01 gru 2022, 00:16

biblioteka99 pisze:
wtorek 27 wrz 2022, 18:57
Ja mam się zajmować sprawdzaniem obecności wszystkich...także tych co nie chodzą na wf, religię ...też uważam, że nauczyciele wf odpowiadają za swoich uczniów !!!! audytpsychologiczny.pl
Dokładnie tak.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 121 gości