Karolina Len
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 17 sty 2023, 12:50

Czytniki i skanery polecane dla placówek szkolnych

wtorek 17 sty 2023, 13:08

Witam, chciałabym polecić czytniki kodów, które idealnie sprawdzą się w placówkach szkolnych.

HD29A to przewodowy czytnik posiadający zaawansowany układ skanujący, który bez problemu poradzi sobie z odczytem kodów 1D, niezależnie od ich stanu. Umożliwia zeskanowanie kodów rozmazanych, niewyraźnych, uszkodzonych, a także znajdujących się za folią. Dodatkową zaletą jest dołączona do zestawu podstawka, która w połączeniu z automatycznym odczytem kodów umożliwia niemal bezobsługową pracę.
https://hdwr.pl/pl/p/Skaner-kodow-kresk ... -HD29A/118

HD-SL62 to przewodowy czytnik pozwalający na odczyt kodów 1D z prędkością do 50 razy na sekundę. Zaprogramowanie dowolnego znaku jako prefiks oraz sufiks, w tym klawiszy funkcyjnych, daje szerokie możliwości współpracy z różnymi programami.
https://hdwr.pl/pl/p/Czytnik-kodow-kres ... wy-HD-SL62

HD33C bezprzewodowy z zaawansowanym układem skanującym opartym o matrycę CCD, pozwala na bezproblemowy odczyt kodów 1D, zarówno z papierowych etykiet, jak i wyświetlanych na ekranach LCD. Matryca CCD oferuje również większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dużą zaletą skanera jest komunikacja radiowa, gwarantująca swobodną pracę bez przeszkadzających kabli o zasięgu nawet do 100 metrów na otwartych przestrzeniach. Pojemna bateria oferuje dłuższą pracę bez przerw na ładowanie, a możliwość zaprogramowania dowolnego znaku przed lub za odczytanym kodem, zapewnia współpracę z wieloma programami.
https://hdwr.pl/pl/p/-Skaner-kodow-kres ... -HD33C/703

HD1100A to zaawansowany czytnik bezprzewodowy, oferujący szybki i bezproblemowy odczyt standardowych kodów 1D. Silnik skanujący wyposażony w odporną na uszkodzenia matrycę CMOS daje możliwość skanowania zarówno kodów drukowanych, jak i wyświetlanych na ekranach LCD. Niezaprzeczalną zaletą jest tryb automatyczny, w którym kody skanowane są natychmiast po zbliżeniu do okna skanera, bez konieczności naciskania na przycisk skanujący. Komunikacja radiowa gwarantuje swobodną pracę bez przeszkadzających kabli, a pojemna bateria pozwala na dłuższą pracę bez częstych przerw na ładowanie.
https://hdwr.pl/pl/p/Skaner-QR-kodow-1D ... D1100A/829

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 147 gości