Anilewe
Posty: 23
Rejestracja: środa 19 kwie 2006, 13:22
Kontakt: Strona WWW

Książki ukazujące wartość rodziny

poniedziałek 20 mar 2023, 15:29

W ramach zakupów z NPRCz mam kupić książki ukazujące wartość rodziny. Proszę o polecenie konkretnych tytułów. Co si u Was sprawdziło? Pozdrawiam :) Ewelina
Anilewe

Rudolfina
Posty: 605
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: Książki ukazujące wartość rodziny

wtorek 21 mar 2023, 11:28

Dlaczego "masz kupić"?
Już nie ma tego wymogu. No chyba, że się mylę....

www5
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2020, 22:52

Re: Książki ukazujące wartość rodziny

wtorek 21 mar 2023, 17:52

W sprawozdaniu do OP z realizacji działań za 2022 r. należało podać tytuły zakupionych książek historycznych (o książki o cnotach niewieścich nie pytali). W tabelach monitoringowych z kolei należało podać książki zakupione z myślą o niepełnosprawnych oraz książki spełniające wymóg polityki horyzontalnej strategii zrównoważonego rozwoju - ochrona środowiska. Moim zdaniem bezpieczniej jest kupić choć kilka książek pasujących do każdego obszaru, bo nie wiadomo, o co zapytają w sprawozdaniu w grudniu.

Dorothy
Posty: 117
Rejestracja: sobota 15 lut 2014, 21:46

Re: Książki ukazujące wartość rodziny

środa 22 mar 2023, 10:56

Witam, my zakupiliśmy książki ukazujące wartość rodziny np. B. Supeł "Babcia", :Brat" "Siostra" , "Dziadek", "Jadzia Pętelka odwiedza dziadków", U. Kuncewicz-Jasińska "Dziadkowie emocje i uczucia", L. Schneider "Zuzia i nowy dzidziuś", V. D.D. Santos 'Mój tata, mój świat", R. Gaughan "Kocham cię, mamo!". Pozdrawiam :P

Rudolfina
Posty: 605
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: Książki ukazujące wartość rodziny

czwartek 23 mar 2023, 10:26

www5 pisze:
wtorek 21 mar 2023, 17:52
(... )
W tabelach monitoringowych z kolei należało podać książki zakupione z myślą o niepełnosprawnych oraz książki spełniające wymóg polityki horyzontalnej strategii zrównoważonego rozwoju - ochrona środowiska.
(...)
Gdzie można zobaczyć takie tabele monitoringowe?

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości