nowybib
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2017, 18:20

Stare podręczniki odpisane i oddane

środa 29 mar 2023, 14:46

Witam! POMOCY! Mam kłopot. Porządkowałam dokumentację biblioteczną i natrafiłam na protokół ubytkowania podręczników sprzed kilku lat, nie ma jednak do niego dołączonego dowodu w jaki sposób usunięto je z biblioteki, a wiem, że w przypadku podręczników z dotacji, taki dokument warto posiadać. Dyrektor prosi o rozwiązanie sytuacji, ale nie ma nawet kontaktu z poprzednim bibliotekarzem. Jak to rozwiązać?

Rudolfina
Posty: 605
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: Stare podręczniki odpisane i oddane

czwartek 30 mar 2023, 09:04

Radziłabym zrobić notatkę służbową i opisać zastaną sytuację, na którą nie masz wpływu.

Krenna
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 06 kwie 2023, 11:25

Re: Stare podręczniki odpisane i oddane

czwartek 06 kwie 2023, 11:31

nowybib pisze:
środa 29 mar 2023, 14:46
Witam! color tunnel POMOCY! Mam kłopot. Porządkowałam dokumentację biblioteczną i natrafiłam na protokół ubytkowania podręczników sprzed kilku lat, nie ma jednak do niego dołączonego dowodu w jaki sposób usunięto je z biblioteki, a wiem, że w przypadku podręczników z dotacji, taki dokument warto posiadać. Dyrektor prosi o rozwiązanie sytuacji, ale nie ma nawet kontaktu z poprzednim bibliotekarzem. Jak to rozwiązać?
Powinieneś przemyśleć książkę. Mogą istnieć pewne znaki lub znaki, które należą do jego właściciela. Możesz także całkowicie przejrzeć posiadane informacje o książkach.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości