morgot
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2022, 22:14

NPRC- odrzucenie wniosku

czwartek 13 kwie 2023, 15:12

Cześć!
Czy ktoś wie, gdzie mogę uzyskać odpowiedź na pytanie, dlaczego mojej szkole nie przyznano środków w ramach funduszy z NPRC? Już po raz drugi składaliśmy i znowu nas nie ma na liście.
Będę wdzięczna za info.
M.

Rudolfina
Posty: 605
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: NPRC- odrzucenie wniosku

piątek 14 kwie 2023, 11:07

Dyrektor może najpierw zadzwonić do osoby zajmującej się wnioskami w OP z pytaniem, czy na tym etapie wniosek został przekazany dalej.
Jeśli nie - to dlaczego.
Jeśli tak - należy zwrócić się oficjalnym pismem do właściwego wojewody z prośbą o uzasadnienie odrzucenia wniosku.
Dobrze wiedzieć, dlaczego wniosek nie przeszedł, żeby móc poprawić / uzupełnić w kolejnym roku.

Dorota79
Posty: 871
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 09:42

Re: NPRC- odrzucenie wniosku

piątek 14 kwie 2023, 11:29

Takie uzasadnienia powinno być wysłane do szkół, żeby nie popełnić tych samych błędów przy pisaniu kolejnego wniosku.

kattara
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 gru 2016, 15:17

Re: NPRC- odrzucenie wniosku

czwartek 18 maja 2023, 08:30

Dzień dobry, ja mam podobną sytuację, po raz drugi odrzucono nasz wniosek. Zadzwoniłam do kuratorium w Warszawie i bez problemu powiedziano mi, że sprawdzą to i do mnie oddzwonią w ciągu kilku dni. Telefon miałam na drugi dzień i wszystko już wiem:)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości