Krystyna61
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 25 mar 2007, 22:38

Lekcje przedmiotowe w bibliotece

czwartek 20 kwie 2023, 11:06

Witam,

czy u was też przedmiotowcy prowadzą swoje zajęcia w bibliotece? U mnie zdarza się to co prawda sporadycznie, ale się zdarza. Jest to strasznie wkurzające, no bo co ma wtedy robić nauczyciel bibliotekarz? Nie mam najmniejszej ochoty chować się po kątach lub wysłuchiwać rozwiązywania zadań matematycznych. Nie dość, że biblioteka pełni rolę świetlicy, to jeszcze "robi" za klasę lekcyjną. Czy my komuś wchodzimy na lekcję?! A może przesadzam? Co o tym myślicie?
Krystyna

kno_da
Posty: 138
Rejestracja: piątek 17 sie 2018, 17:47

Re: Lekcje przedmiotowe w bibliotece

czwartek 20 kwie 2023, 11:51

Krystyna61 pisze:
czwartek 20 kwie 2023, 11:06
Witam,

czy u was też przedmiotowcy prowadzą swoje zajęcia w bibliotece? U mnie zdarza się to co prawda sporadycznie, ale się zdarza. Jest to strasznie wkurzające, no bo co ma wtedy robić nauczyciel bibliotekarz? Nie mam najmniejszej ochoty chować się po kątach lub wysłuchiwać rozwiązywania zadań matematycznych. Nie dość, że biblioteka pełni rolę świetlicy, to jeszcze "robi" za klasę lekcyjną. Czy my komuś wchodzimy na lekcję?! A może przesadzam? Co o tym myślicie?
U mnie odbywają się zajęcia indywidualne, czasami grupowe. Nie ma sal lekcyjnych, więc niejako nie ma wyjścia. Bywa, że jednocześnie są zajęcia zindywidualizowanej ścieżki kształcenia, zajęcia z grupą dzieci z Ukrainy i zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Najczęściej jednak są jedne zajęcia. Odbywają się one systematycznie.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości