Monika6gl
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2022, 16:21

Zamknięcie księgi papierowej a kontynuacja elektronicznej

wtorek 27 cze 2023, 20:05

Dzień dobry,
Wprowadziłam do programu "e-biblio' wszystkie podręczniki -bez tych, które zubytkowałam. W związku z tym mogę zamknąć księgę inwentarzową podręczników i kontynuować w formie wydruku od kolejnego numeru inwentarzowego. Zastanawiam się nad tym, jaką wartość mam wpisywać na wydruku " z przeniesienia". Tą która wynika z programu (czyli już z odjętą wartością ubytków), czy też wpisać tą wartość, która wynika z przeniesienia w księdze papierowej, (w niej ubytki nie są uwzględnione w wartości przeniesienia tylko osobno odliczane dla księgowości). Księgozbioru głownego nie wprowadziłam jeszcze w całości do programu, więc wydruki z programu będę robić z przeniesieniem według księgi papierowej. Jak to jest w przypadku księgi zamkniętej?
Monika

frankstroud
Posty: 1
Rejestracja: piątek 29 wrz 2023, 06:03

Re: Zamknięcie księgi papierowej a kontynuacja elektronicznej

piątek 29 wrz 2023, 06:14

Cześć,
Myślę, że należy wpisać wartość, która wynika z programu, czyli z odjętą wartością strat. Odzwierciedla to aktualny stan księgozbioru, który został zaktualizowany w programie.
geometry dash lite

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 327 gości