Pati
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 17 sty 2008, 23:44

Brak podręczników i co dalej z tym fantem

poniedziałek 28 sie 2023, 09:58

Witam,

wiem że temat podręczników jest już oklepany do granic możliwości, ale u mnie sytuacja w tym roku szkolnym jest inna niż zazwyczaj. Dyrektorka ze względu na dogodne (dla niej) terminy rozliczeń faktur postanowiła podręczniki zamówić później niż zazwyczaj. Siedzę zatem od czwartku 24 sierpnia bezrobotna i tylko myślę sobie jak zdołam ogarnąć to wszystko we wrześniu. Mamy dużą szkołę, teraz pomagaliby mi jeszcze nauczyciele, a potem trudno będzie kogoś "złapać". Trudno, najwyżej uczniowie dostaną podręczniki w październiku. Co o tym myślicie?

Pati

Rudolfina
Posty: 624
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: Brak podręczników i co dalej z tym fantem

poniedziałek 28 sie 2023, 12:02

Pati pisze:
poniedziałek 28 sie 2023, 09:58
(...) Dyrektorka ze względu na dogodne (dla niej) terminy rozliczeń faktur postanowiła podręczniki zamówić później niż zazwyczaj. Siedzę zatem od czwartku 24 sierpnia bezrobotna i tylko myślę sobie jak zdołam ogarnąć to wszystko we wrześniu. (...) Trudno, najwyżej uczniowie dostaną podręczniki w październiku. Co o tym myślicie?
Pati
Nie Ty zdecydowałaś o terminie dostawy podręczników - nie Ty się będziesz przejmować!
Rób swoje spokojnie i wydaj podręczniki wtedy, gdy będziesz ze wszystkim gotowa.

Rokfor
Posty: 86
Rejestracja: wtorek 05 maja 2015, 14:08

Re: Brak podręczników i co dalej z tym fantem

wtorek 29 sie 2023, 13:57

Nie Ty zdecydowałaś o terminie dostawy podręczników - nie Ty się będziesz przejmować!
Rób swoje spokojnie i wydaj podręczniki wtedy, gdy będziesz ze wszystkim gotowa.
Święte słowa. Rób jak koleżanka radzi.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 340 gości