Gość

poniedziałek 13 paź 2008, 09:57

książka pisze:Nie prowokuj mnie więcej do odpowiadania, bo jesteś kimś, kto się ukrywa za swoim monitorkiem, kimś bez imienia, loginu...każdy kto wpisuje się na to forum podaje swoje konkretne dane. Ja jestem nauczycielem bibliotekarzem i pracuję w szkole dość długo. Będę pisać tu na tym forum, forum bibliotekarzy, bo jestem jego członkiem i nigdy nie obraziłam równoprawnych mi tutaj osób. ty natomiast jesteś smiesznym anonimkiem, który reklamuje coś bardzo niedopracowanego. Jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś krytykował Mola, natomiast to co ty reklamujesz, było oceniane w postach poruszanych jakiś czas temu. Pozdrawiam wszystkich bibliotekarzy:)[/list]

Przecież też jesteś anonimowa. Brak konkretnych danych w twoim profilu. Mogę mieć tak samo i co, będę przez to lepszym na forum? Też pracuję w szkole, jesten nauczycielem informatykiem, pedagogiem szkolnym. To, że się tu wypowiadam widocznie ciebie drażni, szkoda tylko, że jak pomagałem przy konfiguracji Mola to tego nie widziałać. Zawziełaś się i tyle. Co zaś się tyczy obrażania to raczej ty tutaj robisz większe zamieszanie. Nadal nie podajesz konkretów. Ja nadal tylko czekam na te twoje argumenty na podstawie, których uważasz ze ten program jest zły.
Posty dotyczące obsługi programu jeśli się tylko pojawiają są i tak zaraz zagłuszane takimi bezsensowymi jak twoje wypowiedziami. Wiec może zastanów się i pozwol istnieć temu forum. Nikt ci tu nie każe zaglądać, niech więc sobie żyje własnym życiem bez ciebie. Nie przeszkadzaj tym, którzy chcą dowiedzieć się czegoś rzetelnego a nie tylko twojego gadania.

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 13 paź 2008, 12:03

Proszę o uspokojenie emocji i powrót do tematu, przypominam, ze dotyczy programu bibliotecznego ProgMan :)

Gość
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 13 paź 2008, 10:00

poniedziałek 13 paź 2008, 14:20

Masz zdecydowanie rację Mario. Trzeba się wyciszyć czekając na te konkrety ze strony [b]p. ksiązki[/b] niezwracając przy tym uwagi na jej wymijające odpowiedzi.

OOlla

poniedziałek 29 lis 2010, 12:25

Czy ktoś pracuje w ProGmanie? Jeśli tak to proszę o kontakt.

urania1
Posty: 67
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 11:13

Progman

czwartek 02 gru 2010, 14:36

Pracuję drugi rok na Progmanie, wersja 5.7002. Szczegółowe pytania proszę na "pm" lub tu na forum.

sylv
Posty: 251
Rejestracja: czwartek 25 sie 2016, 14:18

Re: Biblioteka firmy ProgMan

wtorek 10 paź 2017, 10:22

Odświeżam.
Pytanie do osób, które pracują na Bibliotece Progmana i drukują kody kreskowe za pomocą drukarki etykiet. Czy da się jakoś powiększyć czcionkę tytułu i autora pod kodem? Bo takie małe drobiny, ciężko doczytać. Szukałam w ustawieniach drukarki, ale nic nie ma :( Może ktoś zna rozwiązanie?

Basia
Posty: 461
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 08:16

Re: Biblioteka firmy ProgMan

poniedziałek 18 wrz 2023, 15:45

sylv pisze:
wtorek 10 paź 2017, 10:22
Odświeżam.
Pytanie do osób, które pracują na Bibliotece Progmana i drukują kody kreskowe za pomocą drukarki etykiet. Czy da się jakoś powiększyć czcionkę tytułu i autora pod kodem? Bo takie małe drobiny, ciężko doczytać. Szukałam w ustawieniach drukarki, ale nic nie ma :( Może ktoś zna rozwiązanie?
Odświeżam.
Też szukam takich osób :P

Dotis
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 13 gru 2021, 09:59

Re: Biblioteka firmy ProgMan

czwartek 07 gru 2023, 11:01

Nie wiedziałam że jest taka opcja. Na moich kodach drukuje się nazwa szkoły i nr inwentarzowy

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 318 gości