Gość

Biblioteka firmy ProgMan

poniedziałek 23 cze 2008, 09:53

Witam

Do wiadomości wszytkich odwiedzających forum. Jest to kolejne podejście zaistnienie odrębnego tematu poświęconego Bibliotece firmy ProgMan. Myślę, że sytuacje wcześniejszych problemów jakie napotykał taki temat na forum są nadal aktualne. Zamknięcie tematów Biblioteka 5.3 i Biblioteka 5.5 to tego przykłady. Mam nadzieję, że tem temat jakoś ostoi się zwłaszcza, że Pan Juliusz Wasilewski sam osobiście pisał, iż cieszy się z tego faktu, że temat taki jest na forum.

Pozdrawiam

Gość

poniedziałek 23 cze 2008, 10:31

Witam

Pod tym adresem znajduje się zamknięty temat poświęcony Bibliotece ProgMan w wersji 5.3 ale i nie tylko. http://sukurs.edu.pl/forum/viewtopic.php?t=496 Zamknięty dużo wcześniej temat dla wersji 5.5 nie był rozwijany, dlatego też wiele uwag zamieszczano w jedynym istniejącym temacie.

Pozdrawiam

Juliusz Wasilewski
Posty: 903
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2006, 16:06
Kontakt: Strona WWW

Re: Biblioteka firmy ProgMan

poniedziałek 23 cze 2008, 14:26

Anonymous pisze: Mam nadzieję, że tem temat jakoś ostoi się zwłaszcza, że Pan Juliusz Wasilewski sam osobiście pisał, iż cieszy się z tego faktu, że temat taki jest na forum.
Pewnie, że się cieszę. Cieszę się z każdego tematu na forum. I zapraszam wszystkich zainteresowanych do rozmów na temat programu firmy ProgMan.

Obserwatorka

piątek 12 wrz 2008, 21:28

Czy ktoś się orientuje jakie są wymagania komputera pod bibliteke progmana? Mam 3 letni komputer i zastanawiam się jak to podziała. Docelowo będzie w bazie ok. 10 tyś. pozycji.

Gość

sobota 13 wrz 2008, 01:00

Myślę, że trzyletni będzie dobry. 4-letni też, ale na 5-letnich to program napisze, ze za starył :)

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

sobota 13 wrz 2008, 13:02

Dodam jeszcze jeden adres, cały czas otwarty dot. Programu Progman
http://sukurs.edu.pl/forum/viewtopic.ph ... ht=progman
Dodatkowo polecam wpisać w opcji szukaj nazwę programu i wyświetlą się wszystkie tematy w których toczyły się dyskusje na temat Progmana.

książka
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 08 mar 2007, 11:26

sobota 13 wrz 2008, 22:00

Ten program jest do niczego. Nie zawracaj sobie nim głowy. Mol jest o wiele lepszy, jeśli masz możliwość, przetestuj próbnie jeden i drugi, wtedy zobaczysz różnicę;)Pozdrawiam.

krystyna1

poniedziałek 22 wrz 2008, 14:25

Gościu, czy jesteś przedstawicielem firmy ProGman? Pytam, gdyż nie otrzymałam odpowiedzi na maila wysłanego do firmy w czerwcu br i zastanawiam się czy znów są zmiany. Była pani Anetta, potem krótko pani imienia której nie pamiętam i ostatnio pan Paweł

Paweł Górski

wtorek 23 wrz 2008, 11:50

Witam serdecznie,

chciałbym kolejny raz podkreślić, że jestem jedyną osobą, która wypowiada się na tym forum w imieniu firmy ProgMan Software. Dla osób zainteresowanych podaje bezpośrednie namiary na moja osobę:


Paweł Górski
ProgMan Software
tel. 058 732 16 00-04
tel. kom. 516 005 819
www.progman.com.pl
www.biblioteka.progman.pl

Gość

czwartek 09 paź 2008, 09:00

książka pisze:Ten program jest do niczego. Nie zawracaj sobie nim głowy. Mol jest o wiele lepszy, jeśli masz możliwość, przetestuj próbnie jeden i drugi, wtedy zobaczysz różnicę;)Pozdrawiam.


Powiedz w czym jest gorszy? Podaj konkrety.

książka
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 08 mar 2007, 11:26

czwartek 09 paź 2008, 10:11

Lista jest długa, więc właśnie dlatego zaproponowałam osobiste przetestowanie jednego i drugiego. Pozdrawiam

Gość

piątek 10 paź 2008, 07:22

książka pisze:Lista jest długa, więc właśnie dlatego zaproponowałam osobiste przetestowanie jednego i drugiego. Pozdrawiam


Dziwne, Ty znalazlas, a ci co ponoc opiniowali w ninisterstwie stwierdzili, ze jest dobry. I kto tu ma racje?
Paweł Górski pisze: PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 8:21 am Temat postu: Biblioteka 5.5 fimy środkiem dydaktycznym Odpowiedz z cytatem
"Biblioteka" wersja 5.5 została wpisana do wykazów środków dydaktycznych w MEN
http://www.sukurs.edu.pl/forum/viewtopi ... ht=progman



Lista jest dluga powiadasz, ale to nie jest konkret podaj tutaj taka liste. Daj przyklady chce widziec jaka bedzie odpowiedz tych, ktorym to zarzucasz.

książka
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 08 mar 2007, 11:26

piątek 10 paź 2008, 09:35

Słuchaj tchórzu, nawet się nie podpiszesz, tylko wymuszasz na mnie wypisywanie tego o czym mi sie nie chce pisać. Bo taka juz jestem, mówię i piszę, wtedy kiedy mam ochotę a nie wtedy, kiedy byle kto, przypuszczam, że jakiś naganiacz z Progmana mnie do tego prowokuje. Normalni użytkownicy zadają konkretne pytania a nie robią podjazdów w twoim stylu. Co z tego, że program jest wpisany na listę pomocy??Widać, że nie pracujesz w szkole i nie stykasz się z idiotycznymi pomocami zagrażającymi zdrowiu uczniów, z kretyńskimi informacjami i zadaniami zamieszczonymi w podręcznikach, które tez ktoś tam zamieścił w wykazie pomocy. I nie wkurzaj mnie już więcej anonimie, bo czekam na słoneczny dzień a nie na czytanie twoich bzdurnych wypowiedzi. Program ma bardzo wiele wad a na dodatek niejasno napisaną instrukcję. Mam go od chyba 4 lat i nie cierpię pracy z nim, chociaż nie staram się na siłę jej obrzydzać sobie. Po prostu tak jest, mówię jako użytkownik. Na studiach miałam sporo kontaktu z Molem i jest o niebo lepszy, ale tak się stało, że dyr. kierując się oszczędnością zakupił w pakiecie to co mam i tyle. I już mi nie truj na ten temat. Pozdrawiam wszystkich bibliotekarzy i administratora i nie życzę nikomu z Was prezentu w postaci programu Progmana:)

Gość

piątek 10 paź 2008, 13:16

książka pisze:Słuchaj tchórzu, nawet się nie podpiszesz, tylko wymuszasz na mnie wypisywanie tego o czym mi sie nie chce pisać. Bo taka juz jestem, mówię i piszę, wtedy kiedy mam ochotę a nie wtedy, kiedy byle kto, przypuszczam, że jakiś naganiacz z Progmana mnie do tego prowokuje. Normalni użytkownicy zadają konkretne pytania a nie robią podjazdów w twoim stylu. Co z tego, że program jest wpisany na listę pomocy??Widać, że nie pracujesz w szkole i nie stykasz się z idiotycznymi pomocami zagrażającymi zdrowiu uczniów, z kretyńskimi informacjami i zadaniami zamieszczonymi w podręcznikach, które tez ktoś tam zamieścił w wykazie pomocy. I nie wkurzaj mnie już więcej anonimie, bo czekam na słoneczny dzień a nie na czytanie twoich bzdurnych wypowiedzi. Program ma bardzo wiele wad a na dodatek niejasno napisaną instrukcję. Mam go od chyba 4 lat i nie cierpię pracy z nim, chociaż nie staram się na siłę jej obrzydzać sobie. Po prostu tak jest, mówię jako użytkownik. Na studiach miałam sporo kontaktu z Molem i jest o niebo lepszy, ale tak się stało, że dyr. kierując się oszczędnością zakupił w pakiecie to co mam i tyle. I już mi nie truj na ten temat. Pozdrawiam wszystkich bibliotekarzy i administratora i nie życzę nikomu z Was prezentu w postaci programu Progmana:)
Widzisz nadal zero konkretów.
Ja mogę być i anonimowy, bo i tak każdy kto pozytywnie opowie się za ProgManem już jest z nim automatycznie wiązany, choć tak wcale nie jest. Widzisz prosiłem z ciekawości o konkrety, a ty robisz tu burzę. Nikt nie prosi tu o twoje posty, ale jesli coś wypisujesz to przekazuj konkrety. Tobie się źle pracuje na tym programie, a innym np. na Molu. A tak wogole to może to ty jesteś przedstawiecilem tej firmy. I zamiast spokojnie pozwolić istnieć temu temu postowi to gnebisz go bezpodstawnie.

książka
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 08 mar 2007, 11:26

niedziela 12 paź 2008, 12:08

Nie prowokuj mnie więcej do odpowiadania, bo jesteś kimś, kto się ukrywa za swoim monitorkiem, kimś bez imienia, loginu...każdy kto wpisuje się na to forum podaje swoje konkretne dane. Ja jestem nauczycielem bibliotekarzem i pracuję w szkole dość długo. Będę pisać tu na tym forum, forum bibliotekarzy, bo jestem jego członkiem i nigdy nie obraziłam równoprawnych mi tutaj osób. ty natomiast jesteś smiesznym anonimkiem, który reklamuje coś bardzo niedopracowanego. Jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś krytykował Mola, natomiast to co ty reklamujesz, było oceniane w postach poruszanych jakiś czas temu. Pozdrawiam wszystkich bibliotekarzy:)[/list]

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 346 gości