hannadw

filmoteka szkolna

wtorek 16 gru 2008, 12:57

Czy ktoś otrzymał już filmy w ramach projektu " Filmoteka szkolna"?Nie wiem jak te filmy wycenić aby sporządzić protokół przyjęcia.

Zuska

fimoteka

wtorek 16 gru 2008, 13:04

A MOŻE JAKIEŚ PISMO PRZEWODNIE OTRZYMAŁEŚ/AŚ?
Może kontakt telefoniczny z autorem projektu? Jeżeli nie masz żadnych podobnych danych proponuję wycenę komisyją każego z filmów. Powodzenia.

Kwazar00
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 30 paź 2008, 14:42

wtorek 16 gru 2008, 16:26

Witam! Właśnie dzisiaj dostałam cały pakiet i też się zastanawiam ile są warte. Szukałam na stronie wydawnictwa informacji i nic. Może ktoś pomoże :?

M.

wtorek 16 gru 2008, 16:35

Witam!
Proszę napiszcie coś więcej o "Filmotece szkolnej"

może jakieś namiary na osobę odpowiedzialną/zajmującą się tym projektem

z góry dziękuję

Gość

wtorek 16 gru 2008, 16:44

Można spróbować skontaktować się z kimś z Polskiego Wydawnictwa Audiowizualnego: www.pwa.gov.pl Ja będę próbować jutro. Jak czegoś się dowiem dam znać :)

wmena
Posty: 22
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 23:50

wtorek 16 gru 2008, 23:08

Nie słyszałam o tym projekcie. Czy można sie jeszcze do niego przyłączyć?

io

środa 17 gru 2008, 12:01

Otrzymałam dzisiaj przesyłkę, bez żadnego pisma.W srodku jest broszurka a w niej jest wyjaśnione kto i co.Postanowiłam potraktować broszurkę jako wyjaśnienie i dowód wpływu,płyty wycenię,każdą po 10 zł i tak wpiszę je do księgi.Mam wątpliwości kto wykorzysta te filmy w moim gimnazjum i na jakich lekcjach.

Gość

środa 17 gru 2008, 12:56

My również dostaliśmy pakiet, też się zastanawiam nad jego wartością, wpiszę filmy do Księgi Inwentarzowej zbiorów specjalnych pod DVD (nie wiem, czy dobrze myślę). A co do wyceny, muszę chyba powołać szanowną komisję. Z tego co przeczytałam w broszurce wynika, że pakiet jest rozsyłany do wszystkich szkół ponadpodstawowych, bez żadnego zamawiania. Filmy są różne, ale kilka z nich na pewno warto pokazać młodzieży, choćby w ramach nieszczęsnych naszych zastępstw.


halszka31
Posty: 111
Rejestracja: czwartek 19 lip 2007, 08:24

piątek 19 gru 2008, 10:04

Witam
Zastanawiam sie nad elementami opisu poszczególnych części Filmoteki
Szkolnej.1 (to chyba seria)
Tytuł np.:Kino myśli: Struktura kryształu, Tango;Krzysztof Zanussi; Zbigniew Rybczynski....itd..
Czy ktoś już przemyślał dokładnie szczegółowość opisu?
halszka

xandre
Posty: 646
Rejestracja: piątek 02 cze 2006, 11:16

piątek 19 gru 2008, 10:30

dzisiaj i mnie tym uraczono...pomyślę nad opisami po świętach :?

karmela
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 17 sty 2008, 19:36

poniedziałek 05 sty 2009, 12:33

Dostałam dwa komplety, w których brakuje cz. 2, za to podwójnie jest 3, pewnie inna szkoła dostała na odwrót :(
Co do opisu w MOl-u, zamierzam potraktować tytuł płyty (np. Kino myśli itd.) jako tytuł, a tytuły filmów jako pozycje współwydane. Nie wiem jeszcze, jak wycenię. Pozdrawiam noworocznie :)

Maryjka

filmoteka szkolna

środa 07 sty 2009, 09:38

Witam i o zdrówko pytam! Dużo dobrego i zdrowego w Nowym Roku życzę wszystkim z naszego forum!
W Googlach znalazłam Filmotekę Szk. - program edukacyjny oraz informację, że po otrzymaniu pakietu F. Sz. proszeni jesteśmy o zarejestrowanie się na portalu www.filmotekaszkolna.pl przy użyciu kodu /każdy z posiadaczy tego pakietu ma indywidualny kod/.
ALE DOPIERO OD 10 STYCZNIA 2009 roku. Pozdrawiam serdecznie! M.

ponczek
Posty: 84
Rejestracja: środa 26 wrz 2007, 12:42

czwartek 08 sty 2009, 00:26

Zgadza się.
A takowy kod przyjdzie pocztą.
U mnie się właśnie pojawił dzisiaj.

Maryjka

filmoteka

czwartek 08 sty 2009, 12:10

Pozdrawiam!
Też otrzymałam pocztą informację o zarejestrowaniu się i z konkretnym kodem. Przesyłka nadana została listem na adres szkoły.
Czy w temacie wyceny mamy jakieś propozycje lub informacje? Wcześniej padła kwota 10 zł. za pakiet tzn. jednej płyty DVD. Co o tym sądzicie? Może wspólnie coś postanowimy i przyjmiemy ustaloną przez nas kwotę? Czy jednak ograniczymy się do własnych przemyśleń i decyzji? Proszę o opinie.
Miłego dnia! M.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 237 gości