Kurana
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 wrz 2017, 21:33

Re: dyplomy dla uczniów

środa 11 gru 2019, 11:39

Mariam_43 pisze:
czwartek 23 cze 2016, 09:17
Chciałabym umieścić jakiś sensowny i niebanalny wpis na dyplomach dla najlepszych czytelników. Macie jakieś pomysły?
Jest dużo ładnych cytatów o czytaniu - najbardziej popularny to ten Wisławy Szymborskiej "Czytanie książek, to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła." Są też fajne cytaty Carlosa Ruiza Zafona "Czytać to bardziej żyć, to żyć intensywniej", "Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ, jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca" , "Książki mają dusze, dusze tych, którzy je piszą, którzy je czytają i którzy o nich marzą", "Niektórzy sądzą, że to książka wybiera nas". Polecam poszukać cytatów na stronie lubimyczytać.pl . Wystarczy wpisać jakie słowo kluczowe ma być i znajdzie tego mnóstwo :)

Rudolfina
Posty: 621
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 10:25

Re: dyplomy dla uczniów

środa 11 gru 2019, 12:28

Może ktoś skorzysta z mojego pomysłu:
opracowałam sobie kiedyś własny wzór bibliotecznego dyplomu. Ramkę tworzą dziecięce rysunki postaci z bajek - ogłosiłam kiedyś taki konkurs, zrobiłam zdjęcia, poprzycinałam, połączyłam w kolaż. Wyszło barwnie i... oryginalnie. Hasło przewodnie na dyplomie - czytamy, bo lubimy. Oryginał kseruję na kolorowej kserokopiarce (mam to szczęście, że szkoła posiada).

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości