Sylwia
Posty: 17
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 11:08

sprawozdania z działalności centrum multimedialnego bibliote

wtorek 25 kwie 2006, 14:05

Witam
mam pytanie czy trzeba pisać sprawozdania z działalności centrum?
jak trzeba to co tam należy napisać ,bo nie wiem
poradźcie proszę :roll: serdecznie pozdrawiam

megi
Posty: 135
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 20:54

sprawozdania

wtorek 25 kwie 2006, 16:01

Sylwia a ile czasu czekałaś na Centrum??
Byłam na szkoleniu we wrześniu i do tej pory cisza..

Sylwia
Posty: 17
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 11:08

do centrum...

piątek 28 kwie 2006, 08:10

Przepraszam że nie odpisałam ale nie miałam jak - egzaminy gimnazjalne.
Na szkoleniu byłam w listopadzie, już w grudniu dostałam komputery, mam zeszyt gdzie uczniowie wpisują z czego korzystają ale...

annagu
Posty: 3
Rejestracja: środa 26 kwie 2006, 15:28

piątek 28 kwie 2006, 08:24

Sylwio, nie ma się co wywrywać, jesli dyrektor nie wymaga sprawozdania. W mojej szkole składam w kazdym półroczu sprawozdanie z działalności biblioteki, więc mam zamiar na koniec roku podać dane statystycznre (też mam zeszyt odwiedzin) z wykorzystania centrum oraz ogólne informacje o wykorzystaniu zbiorów multimedialnych. Poza tym spodziewam sie kontroli NIK, która ma sprawdzacć stopień wykorzystania centrum, co potwierdzi zeszyt odwiedin i zapisy w dzienniku.
annagu

dankat
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2006, 11:29

piątek 28 kwie 2006, 12:53

Też mam zeszyt odwiedzin, ale nie wiem czy dane, które uczniowei wpisują są wystarczające. Wpisują personalia, adres strony www i godzine wejścia. Jeśli szukają czegoś dalej już nie wpisują adresu. Czy ktoś Wam powiedział jak ma wyglądać taki zeszyt? Nie była niestety na kursie ( w ramach oszczędności) i jestem uzależniona od naszego wiecznie zabieganego informatyka :cry:
dankat

Monia

środa 10 maja 2006, 21:04

Nie ty jedna z racji oszczedności jesteś uzalezniona od informatyka hehe tylko posmiac mi sie pozostało. Ja równiez mam problem z prowadzeniem zeszytu odwiedzin w Centrum Multimedialnym młodziezy nie wiem czy jest on prowadzony poprawnie jak pytam sie znajomych to oczywiście każdy ma inaczej i oczywiście kazdy ma dobrze :roll:

Joanna

środa 24 maja 2006, 18:08

Wg instrukcji MENiS (tak, instrukcja oprac. jeszcze przez MENiS) "Dyrekcja szkoły zobowiązuje się do składania kwartalnych raportów [...]" i dotyczy to MCI w bibliotece szkolnej oraz MCI przekazanego szkole ponadgimnazjalnej z pracownią komputerową.
Zob.
http://www.men.gov.pl/edu_infor/projekt ... ty_efs.php

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości