kinia102
Posty: 2
Rejestracja: środa 11 paź 2006, 12:07

giełda

środa 11 paź 2006, 12:12

Od lat prowadzę we wrześniu giełdę używanych podręczników. W tym roku sprzedałam około 900 książek za 10 tysięcy zł. Czy w innych bibliotekach szkolnych też ktoś to robi? Trochę mi to komplikuje normalną pracę. Nie wiem czy to legelne?????? :?:
" W górach jest wszystko co kocham......

Jotka
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2006, 13:28

wtorek 17 paź 2006, 12:58

Giełdę (u mnie nazywa się to kiermasz podręczników) prowadzę już od 6 lat i do tej pory kompletnie dezorganizowało to moją pracę w bibliotece we wrześniu. W tym roku giełdę prowadziło kilka uczennic z klas trzecich liceum, a ja ograniczyłam się tylko do sporadycznej pomocy. Dały sobie radę bardzo dobrze, ale nie wiem, czy w przyszłym roku znajdą się chętni do takiej harówki... Kiermasz cieszy się bardzo dużą popularnością i ma pełne błogosławieństwo dyrekcji. Na konferencji w sierpniu dyrektor stwierdził, że od przyszłego roku szkolnego giełdy podręczników będą prawdopodobnie obowiązkowe w szkołach :D

Pola z Opola

wtorek 17 paź 2006, 13:14

Podobny problem jest poruszony w wątku sprzedaż książek przeznaczonych do slekcji

Nika1
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 18:39

Re: giełda

niedziela 03 wrz 2023, 13:45

Dzień dobry
Co roku organizuje giełdę podręczników używanych. Uczniowie przynoszą swoje podręczniki, chętni kupują, odbywa się to na sali gimnastycznej na długiej przerwie. W tym roku pracujemy na 2 budynki, w drugim są tylko klasy pierwsze. Myślę jak to rozwiązać. Zamiast iść do nich z grupą chętnych uczniów pomyślałam o giełdzie online. Czy ktoś robił? Jeśli tak to na jakieś platformie czy po prostu pod postem na Facebooku? Proszę o radę

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 337 gości