Ina 2

piątek 29 maja 2009, 19:09

Hmm, poważna to ja nie jestem , haha , i też nie muszę pokazywać trochę wiecej , by o mnie mówiono :P
Ale śmieszy mnie ten temat i to co czytam ....

deszcz

wtorek 02 cze 2009, 10:49

Obciach to był i tyle.

halszka31
Posty: 111
Rejestracja: czwartek 19 lip 2007, 08:24

wtorek 02 cze 2009, 14:16

Witam
Dziewczyny się zabawiły, media rozreklamowały. Było, minęło a dyskusja dalej trwa...ot, widać przekrój społeczeństwa. Kiedy jesteśmy młode i piękne podkreślajmy ten naturalny stan rzeczy, kiedy jesteśmy dalej tylko piękne- stwarzajmy w naszych placówkach taką niepowtarzalną atmosferę, która miałaby moc przyciągania tych, na których nam zależy. W każdym wieku możemy być w czymś najlepsze :lol:
Serdecznie pozdrawiam
halszka

gość 31

wtorek 02 cze 2009, 16:18

Bardzo subtelnie napisane przez Halszkę 31. Zgadzam się: stwarzajmy niepowtarzalną atmosferę w naszych bibliotekach nie wystawiajmy siebie w sztucznych i niesmacznych sytuacjach tylko dlatego, że one bardzo dobrze się sprzedają, bo większość "kupi" mniej okryte ciało.

Malkontent
Posty: 557
Rejestracja: czwartek 25 maja 2006, 23:00

wtorek 02 cze 2009, 19:46

A dla mnie każda walka ze stereotypami jest dobra.Dlaczego , jeśli kobieta jest ładna i atrakcyjna nie ma tego pokazać?Nic na studiach i póżniejszej pracy nie wkurzało mnie jak stereotyp bibliotekarki : mało atrakcyjna, brzydko ubrana, zgorzkniała i wiecznie niezadowolona kobieta ukrywająca się miedzy regałami.Smutna, szara, nieciekawa i przepraszająca, że żyje.Niestety, część społeczeństwa tak nas widzi.Z racji upływającego czasu i kilogramów, nie epatuję swoim wyglądem, ale swoją osobowością i charakterem staram łamać ten smutny stereotyp.Trochę koloru, humoru i "pazurka" nigdy nikomu nie zaszkodziło.Poprawne i poukładane jest niestety strasznie nudne

halinah
Posty: 981
Rejestracja: poniedziałek 04 gru 2006, 13:23

środa 03 cze 2009, 07:56

zgorzkniała i wiecznie niezadowolona kobieta ukrywająca się miedzy regałami.
Niestety, w wielu powyższych postach ten stereotyp jest przez nas powielany. Każdego, kto wychyli się - trzeba "zrównać" z otoczeniem. Każdy, kto odważy się być inny niż my - powinien być potępiony. Same sobie takie stereotypy wypracowujemy. A potem mamy pretensje...

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aneta i 145 gości