Karolina
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2006, 16:30
Kontakt: Strona WWW

druki przechodnie

piątek 20 paź 2006, 12:19

Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim? Może też prowadzicie księgi-zeszyty druków przechodnich u siebie w szkołach? Ja nie znalazłam informacji na ten temat w fachowej literaturze, a zastałam taką "Księgę" w szkole jak przyszłam. Zauważyłam, że zawiera ona bardzo różnorodne pozycje...??

Gość

druki

piątek 20 paź 2006, 12:51

Jak pracuję 26 lat w bibliotece o czymś takim nie słyszałam. Co to są za druku i co zawiera księga?

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

piątek 20 paź 2006, 12:59

Ja też nie oświeć nas Karolino

Karolina
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2006, 16:30
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 23 paź 2006, 10:36

...problem w tym, że ani ja ani metodyk nie słyszeliśmy o czymś takim. W tym spisie zawarte są zarówno wydawnictwa albumowe, encyklopedie i słowniki, jak i wydawnictwa multimedialne czy programy nauczania... nie wiem może jeszcze ktos na to wpadnie...:)Pozdrawiam

Tara
Posty: 206
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2006, 17:54
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 23 paź 2006, 13:38

Mnie te "druki przechodnie" kojarzą się tylko i wyłącznie z przekazaniem pewnej części księgozbioru ( w tym moga byc i książki i filmy i programy multimedialne) do pracowni. U mnie część takich materiałów znajduje się w pracownikach np. słowniki do języka polskiego, do języków obcych, zestawy lektur, atlasy geograficzne, historyczne, , itp. i ja prowadzę po prostu dokumentację tego wszystkiego.

Może to są właśnie te tajemnicze druki przechodznie? Przecież przechodzą z biblioteki do pracowni!!!

Pozdrawiam
Tara

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 346 gości