bogna3
Posty: 675
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:03

czwartek 10 lut 2011, 16:07

Lada/biurko może i fajne dla starszych dzieci (takie z nadstawką mają u nas w publicznej), ale w szkole podstawowej to ja bym tych najmłodszych nie mogła dojrzeć :wink:

Marianna
Posty: 112
Rejestracja: piątek 29 cze 2007, 17:25

czwartek 10 lut 2011, 18:53

Książniczko ja juz mam piękne biurko robione na wymiar, z którego jestem bardzo zadowolona. Teraz szykuję się na zakup sofy i czy dobrze myślę,ze ta Twoja jest z Ikei?

xandre
Posty: 646
Rejestracja: piątek 02 cze 2006, 11:16

Re: Przeterminowana

czwartek 10 lut 2011, 19:28

Książniczka1 pisze:Ja tu porady dobrej lady, a to post z 2009, o czem zorientowałam się po czasie. Na starość wzrok nie ten :(
Nie przejmuj się. Miło popatrzeć jak biblioteka pięknieje :D

Książniczka1

piątek 11 lut 2011, 01:22

Bogna! -
ta lada tylko tak wygląda groźnie, ae nie jest tak bardzo wysoka. Kiedy przyjechał pan wszystko wymierzyć, zaproponował mi wyższą nadstawkę - czyli taką właśnie, jak mają w publicznych - odpowiedziałam mu, że maksymalnie mogę mieć 110 cm, bo muszę obserwować, czy nie roznoszą mi biblioteki i nie czynią spustoszenia na stanowiskach komputerowych.
Pan się uśmiał :)

Marianno! -
tak, sofa z Ikei - kosztowała 499 zł (sponsora kosztowała ;-) - młodzież ją uwielbia!!!

Xandre! -
Dzięki za miłe słowa! Rzeczywiście, biblio mi pięknieje. Jak sobie przypomnę, co zastałam w pomieszczeniu zwanym biblioteką po objęciu tego stanowiska, to mi włosy stają dęba. Nie mogę tylko odżałować, że nie zrobiłam od razu, w pierwszych minutach pracy kilku chociaż zdjęć tego... nie powiem czego, na "s" a kończy się na "f" (3 litery)...

bogna3
Posty: 675
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:03

piątek 11 lut 2011, 17:38

Dzięki za doprecyzowanie wymiarów lady. Owszem wygląda imponująco. Ja mam podobny układ biurek w bibliotece, ale takich jak na Twoim zdjęciu sprzed...
Ciekawa jestem ile takie cacko kosztowało. Mam jeszcze jedno pytanie - czy do regałów (widocznych na zdjęciu) za ladą mają wolny dostęp czytelnicy, czy sama podajesz książki? (Jeden etat w bibliotece ?).

Wiem, trochę dużo tych pytań, ale jestem zainteresowana tym tematem.

Książniczka1

sobota 12 lut 2011, 20:58

Cacko ladowe kosztowało ponad 2 tysiące - jeżeli pamięć mnie nie myli - ok. 2300.

W regały, które widać za ladą, mogą wchodzić czytelnicy - tzn. tacy, o których wiem, że czytają i idą tam szukać książek, a nie robić wyścigi międzypółkowe czy bawić się w wojnę :) Kilka razy takich wyprosiłam i już więcej nie wchodzą.

bogna3
Posty: 675
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:03

sobota 12 lut 2011, 23:13

Dziękuję :lol:

Emilka
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 14 lip 2016, 23:59

Re: meble biblioteczne

środa 27 lip 2016, 11:19

Wiem, że wątek stary ale zachwycam się biblioteką u księżniczki. Nie wpadłabym na to, żeby wyposażyć bibliotekę w sofę - genialne rozwiązanie i jak świetnie to wygląda! Ja myślałam o takiej ladzie, jest dosyć długa, będzie się chyba dobrze sprawdzać.

aniapo
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2021, 15:01

Re: meble biblioteczne

środa 10 sty 2024, 08:34

My zamawiamy meble szkolne w sklepie https://www.pomocedydaktyczne.eu/k355,m ... kolne.html mają w ofercie również regały, które idealnie nadają się do biblioteki.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości