wmena
Posty: 22
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 23:50

kostium Franklina

wtorek 06 paź 2009, 09:48

W ramach obchodów Święta Bibliotek Szkolnych przygotowuję z gimazjalistami spotkanie z postacią żółwia Franklina dla zerówek. Planujemy czytanie książeczek, kolorowanki i zabawy ruchowe. Doszłam do wniosku, że ciekawiej by było, gdyby jedna z dziewcząt przebrała się za Franklina. Skąd wziąć kostium? Szukałam na Allegro , ale nic nie znalazłam. A może macie pomysł, żeby takie przebranie wykonać samemu. Pomóżcie.

fiori
Posty: 1025
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 18:48
Kontakt: Strona WWW

wtorek 06 paź 2009, 10:41

Może popytaj w domu kultury, czy pobliskim teatrze?
Domyślam się, że największy problem będzie ze skorupą. Przychodzi mi do głowy jedynie ogromna pokrywka ze szkolnej kuchni :D Jak przyczepisz do niej szelki i "skorupę" z pomalowanego bristolu, to będzie idealnie. Z zielonymi getrami, żółtą koszulką i czerwoną czapeczką problemów chyba nie będzie :D

wmena
Posty: 22
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 23:50

wtorek 06 paź 2009, 11:29

dziękuję za podpowiedź

ponczek
Posty: 84
Rejestracja: środa 26 wrz 2007, 12:42

środa 07 paź 2009, 15:04

Koleżanki z zaprzyjaźnionej biblioteki robiły rok temu spotkania przedszkolaków z żółwiem Franklinem. Wypożyczyły strój od wydawnictwa "A5", gdzie kupują książki. Franklin jak żywy.
Spróbuj popytać może jeszcze mają i udostępniają. (A jak będzie trzeba to możesz u nich kupić jakieś książki... :wink:)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 292 gości