monia

to forum podupada

wtorek 24 paź 2006, 09:35

Zauważyłam ,że nasze forum niestety podupada, jeszcze dwa lata temu na jedno pytanie i prośbę dostwałam kilkanaście odpowiedzi a teraz nie otrzymuję żadnej, albo odpowiedź odmowną. Przykre to że coraz mniej pomocy uzyskuje się na tym forum. Trzebami będzie poszukać innego. tylko czy znajdę ???? :(

GaBa
Posty: 185
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 12:25
Kontakt: Strona WWW

wtorek 24 paź 2006, 12:18

To chyba my jesteśmy coraz bardziej zabiegani... :) Dlatego milczymy...
Gabrysia z Rybnika

Pola z Opola

Re: to forum podupada

wtorek 24 paź 2006, 12:39

monia pisze:jeszcze dwa lata temu na jedno pytanie i prośbę dostwałam kilkanaście odpowiedzi a teraz nie otrzymuję żadnej, albo odpowiedź odmowną. Przykre to że coraz mniej pomocy uzyskuje się na tym forum. Trzebami będzie poszukać innego. tylko czy znajdę ???? :(
To forum powstało jakieś pół roku temu, więc raczej dwa lata temu żadnych odpowiedzi tu nie było.
Warto też podkreślić, że forum internetowe to nie jest jakaś instytucja, do której się wysyła pytania. Forum tworzy grupa ludzi, którzy "rozmawiają" i sami sobie odpowiadają na pytania. Osoba, która w jednym wątku pyta, w drugim może odpowiadać itp. Słowem - forum będzie takie, na jakie nas (uczestników) stać, jakie sobie zrobimy.

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

wtorek 24 paź 2006, 14:26

Zgadzam się z Polą. Moniu chyba pomyliłas fora. Mam wrażenie, że o mówisz tu o forum bibliotekarzy Interklasy.

antykwa
Posty: 93
Rejestracja: piątek 20 paź 2006, 13:50

wtorek 24 paź 2006, 19:01

Jestem nowa, kilka dni temu się zarejestrowałam. Zaczynam dopiero przekopywać to forum i muszę przyznać, ze to jest TO! W końcu trafiłam, gdzie chciałam... szkoda tylko, że tak późno ;-) Przyznam, ze duze znaczenie ma dla mnie fakt, ze czuwa tu Pan Juliusz. To dla mnie gwarancja, że bedzie miło i fachowo.
Nie oczekuję odpowiedzi na wszysytkie pytania, ale świadomość, ze zawsze można podyskutować w gronie osób, które mają podobne problemy zawodowe, niezwykle podnosi na duchu. W realu nie mam takich mozliwosci za wiele.

beata2k
Posty: 108
Rejestracja: środa 26 kwie 2006, 21:22

wtorek 24 paź 2006, 19:53

"...na jedno pytanie i prośbę dostwałam kilkanaście odpowiedzi..."
Odwiedzam to forum bardzo często, tak samo jak forum na interklasie, czasem odpowiadam, gdy mam na dany temat do powiedzenia. Po co powielać odpowiedzi, jeśli już kto inny takowej udzielił, a pisać "też tak uważam", "takie jest moje zdanie" lub podobnie uważam uważam za bezsensowne. :wink:
Beata

Gość

środa 25 paź 2006, 19:25

"To forum powstało jakieś pół roku temu, więc raczej dwa lata temu żadnych odpowiedzi tu nie było", jak napisała Pola z Opola
To forum istnieje już chyba dłużej jak dwa lata bo pracuję w bibliotece juz czwarty rok a od kiedy zaczęłam pracę to korzystam z tego forum. w nowej "szacie" to ono istnieje może pół roku, widać koleżanko też od niedawna tutaj jesteś. Pozdrawiam

Tara
Posty: 206
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2006, 17:54
Kontakt: Strona WWW

czwartek 26 paź 2006, 15:37

TO forum istnieje na pewno od niedawna, chyba od wiosny. Przedtem nauczyciele bibliotekarze rozmawiali na forum interklasy, a gdy tam się zmieniła formuła, forum mocno podupadło. Teraz widzę, że większość koleżanek i kolegów przeniosła się tutaj. I chyba słusznie.

To chyba Tobie drogi Gościu pomyliły się fora.
Tara

książka

czwartek 26 paź 2006, 16:13

Tak, Tara ma rację. Forum jest od wiosny.

Basia
Posty: 461
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 08:16

czwartek 26 paź 2006, 16:19

Pierwsi użytkownicy tego forum (również pan Juliusz Wasilewski) zarejestrowali się 9 kwietnia 2006, wcześniej większość z nas była na forum Interklasy

beata2k
Posty: 108
Rejestracja: środa 26 kwie 2006, 21:22

czwartek 26 paź 2006, 18:25

To forum jest poważne, fachowe, tamto bardziej rozywkowe. :wink:
Beata


Jorka
Posty: 99
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 21:01

sobota 28 paź 2006, 12:02

To forum jest żywe, co widać gołymi, nieuzbrojonymi oczyma: bardzo różni ludzie, bardzo rózne wypowiedzi, odmienne punkty widzenia na te same sprawy, wielowątkowosć. Każdy moze zacząć nowy wątek, jestem na nim od początku, wykorzystuję formę prywatnych maili- jest od tego skrzynka i forumowych wypowiedzi. Czytam większość, zdecydowaną. Jestem bardzo wdzięczna Radaktorowi, że podjął trud budowy Forum miesięcznika. Jest bardzo użyteczne, od zawodowych spraw po całkiem zabawne, relaksacyjne rozmówki.
Każdy moze zacząć nowy temat, jaki ma na mysli:)
Nie zauważyłam tematów bez odpowiedzi:)
Forum zawodowe jest niesamowicie potrzebną fromą wymiany myśli, doświadczeń, czasem wspierania się.

Jorka
Posty: 99
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 21:01

sobota 28 paź 2006, 12:05

Forum Interklasy..forum dyrektorów gdzieś tam /był przez koleżanki tu dodany kiedyś link do niego,niezwykle "pouczajacy"/ to zupełnie inne fora. Zupełnie. To jest nasze własne Forum nauczycieli bibliotekarzy, a nie jakichkolwiek nauczycieli. :)

fiori
Posty: 1025
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 18:48
Kontakt: Strona WWW

niedziela 29 paź 2006, 17:19

No rzeczywiscie Monia. Forum umiera :lol:
Codziennie dopisuja sie nowi ludzie, powstał osobny temat dotyczacy ICIM, tematow jest coraz więcej i lada moment bedzie potrzebna wyszukiwarka, zeby sie nie powtarzac. Trzeba naprawde złej woli, zeby sklecic taki post.
Moze faktycznie cos Ci sie pokreciło, a moze po prostu lubisz sie kłócic. No chyba, ze to celowa prowokacja. Tylko po co? :?

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości