Simon. Wsparcie ICIM
Posty: 204
Rejestracja: poniedziałek 25 wrz 2006, 15:01
Kontakt: Strona WWW

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

środa 25 paź 2006, 10:26

Troszke off topic, ale istotne, wiec napisze :)
W poniedziałek minął 8-y juz Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych, o czym, przyznam szczerze, nie wiedziałem.
Obrazek
W zwiazku z tym, chcialbym zlozyc spoznione, ale szczere zyczenia wszystkim Paniom Bibliotekarkom i Opiekunom pracowni ICIM.
Przede wszystkim duzo radosci z pracy i w pracy, wytrwalosci i cierpliwosci (nie zawsze jest lekko), czytelnikow glodnych wiedzy wykraczajacej poza program nauczania, bezawaryjnie dzialajacych komputerow w pracowniach multimedialnych i na koniec... Biblioteki Marzeń :)
Pozdrawiam serdecznie
Szymon "Simon" Przybyszewski, Wsparcie software'owe dla ICIM - MEN Wszelkie zgłoszenia wysyłamy faksem na numer podany w gwarancji.

fiori
Posty: 1025
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 18:48
Kontakt: Strona WWW

środa 25 paź 2006, 11:57

Bardzo dziekuje Panie moderatorze w imieniu swoim jak i wszystkich znajomych bibliotekarek, ktore nie czytaja forum. Moge im przekazac zyczenia, prawda? :D

I dodaje pare miłych słów do Panów bibliotekarzy, ktorzy gdzies niszowo, ale jednak wystepują :wink:

A tak w ogole to postuluję, aby Dzien Bibliotek był dniem wolnym od pracy! Tak jak Dzien Górnika!

Pozdrawiam wszystkich

Gość

środa 25 paź 2006, 12:04

fiori pisze:Bardzo dziekuje Panie moderatorze w imieniu swoim jak i wszystkich znajomych bibliotekarek, ktore nie czytaja forum. Moge im przekazac zyczenia, prawda? :D

I dodaje pare miłych słów do Panów bibliotekarzy, ktorzy gdzies niszowo, ale jednak wystepują :wink:

A tak w ogole to postuluję, aby Dzien Bibliotek był dniem wolnym od pracy! Tak jak Dzien Górnika!

Pozdrawiam wszystkich
Nie jestem znajomą bibliotekarką, więc dziękuję za życzenia :lol:
A z tym wolnym dniem to niezły pomysł. Myślę jednak, że nie ma szans na wejście w życie. Dlatego postuluję: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH dniem bez zastępstw :!:

Marti
Posty: 44
Rejestracja: piątek 06 paź 2006, 10:34

środa 25 paź 2006, 16:45

Anonymous pisze:
fiori pisze:Bardzo dziekuje Panie moderatorze w imieniu swoim jak i wszystkich znajomych bibliotekarek, ktore nie czytaja forum. Moge im przekazac zyczenia, prawda? :D

I dodaje pare miłych słów do Panów bibliotekarzy, ktorzy gdzies niszowo, ale jednak wystepują :wink:

A tak w ogole to postuluję, aby Dzien Bibliotek był dniem wolnym od pracy! Tak jak Dzien Górnika!

Pozdrawiam wszystkich
Nie jestem znajomą bibliotekarką, więc dziękuję za życzenia :lol:
A z tym wolnym dniem to niezły pomysł. Myślę jednak, że nie ma szans na wejście w życie. Dlatego postuluję: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH dniem bez zastępstw :!:
Dziękuję za ż :cry: yczenia

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

środa 25 paź 2006, 22:52

Dziękuję za życzenia, oby tylko się spełniły a nie pozostały w sferze marzeń.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 348 gości