Anna M.

to jest skandal

niedziela 14 maja 2006, 13:48

Uważam, że fakt iż indywiduum pokroju Romana Giertycha jest "pierwszym nauczycielem RP" jest wielkim skandalem. Nie dziwie się nauczycielce, ktora mi powiedziala, ze czuje się, jakby ktoś jej splunął w twarz. Honorowy przewodniczący Mlodzieży Waszechpolskiej móglby zostac mianowany Królem Kiboli, naczelnikiem więzienia, ale nie ministrem EDUKACJI. Nawet komuniści nie psuwali się do tego, zeby osoby o skarjnych pogladach kierować "na odcinek oświaty". Mlodzież pokazuje nauczycielom, jak powinni sie zachowac w tej sytuacji. Protestować! Demonstrować! Wszelkimi sposobami wyrażac swoja negatywna opinię. Tymczasem młodzież pozostawiono samą sobie w jej proteście, a nauczyciele podkulili ogony i przestraszeni udają, że to ich nie dotyczy.

Anna M.

zapomniałam

niedziela 14 maja 2006, 13:54

Zapomniałam dodać, że każdy może wyrazić swoją opinię na temat oddania edukacji dzieci i młodzieży w ręce honorowego szefa faszystowskich bojówkarzy wysylając np maila do premeira. Oto adres, pod ktorym jest odpowiedni formularz
http://www.kprm.gov.pl/email.php
[/url]

Anna M.

a dyrektorzy na coś liczą

piątek 19 maja 2006, 10:46

Fajny jest wątek na forum dyrektorów. Ich stowarzyczenie dostało od wysokiego ministra zaproszenie do udziału "w debacie dotyczącej edukacji". Oczywiście wysokiemu ministrowi chodzi o to, by organizacje nauczycielskie przez swój udział go niejako legitymizowały. Potem w TV będzie można powiedzieć, że minister odbył merytoryczna naradę z przedstawicielami organizacji nauczycielskich itd. Nie wszystkie organizacje dały sie na to zlapać, ale dyrektorzy najwyraźniej łapią się na to jak ryba na wędkę. Zamiast odpisać grzecznie ministrowi, że debatować to on sobie może z posłem Wierzejskim i z podległymi LPR faszyzujacymi bojówkami, to dyrektorzy zastanawiają się, o czym będą z ministrem polemizować, kombinują, że minister jest nowy, więc będzie można "coś ugrać" itd. Oj, naiwni, naiwni. Już on z wami zagra....
Link do wątku http://www.vulcan.edu.pl/forum/zpo/thre ... =15673#FBK

Roma12

poniedziałek 29 maja 2006, 14:23

Z przykrością patrzyłam wczoraj na honorowego przewodniczącego faszyzujących wszechpolaków, a jednocześnie ministra narodowej edukacji i katechizacji, gdy stał w Oświecimiu za modlącym się papieżem.

Anna M.

piątek 09 cze 2006, 08:34

A tymczasem minister G. złożył wniosek o objęcie lustracją nauczycieli, przygotowuje się do lustracji podręczników, bo koniecznie chce, by jego dziadkowi poswięcić w programach wiecej miejsca.

tatsu
Posty: 87
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 12:54

piątek 09 cze 2006, 10:11

Taaaa...
Najpierw nas uczyli, że Brat ze Wschodu jest cacy, teraz uczą, że Brat zza Oceanu jest kochany, daje nam możliwość powalczenia "za wolność naszą i Waszą" i samoloty z demobilu...
Poprawność polityczna musi być...
Parafrazując Pawlakową babcię: "Prawo prawem, a sprawiedliwość po naszej stronie być musi" :P
Już wpadłam w stan "tumiwisizmu"... nie mam sił się śmiać, płakać, wściekać, czy tylko pukać w głowę, kiedy słyszę, czytam nowe, "cudowne" pomysły polskiego (nie)rządu...

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości