elcia

pomoce dydaktyczne

piątek 27 lis 2009, 21:43

Witajcie. Mam pytanie czy w waszych szkołach pomoce dydaktyczne (np. filmy, atlasy) zakupione na wniosek nauczyciela "przechodzą" przez bibliotekę i są wpisane do księgi inwentarzowej, czy są "przypisane" do do konkretnej pracowni i odpowiada za nie nauczyciel, a w bibliotece nie ma śladu, że takie pomoce zostały zakupione

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

piątek 27 lis 2009, 22:38

U mnie tak jest to co zostało zakupione przez szkołę czy radę rodziców ( książki, atlasy, filmy, zb. elektroniczne) bez map ściennych, przechodzi przez bibliotekę, potem przekazywane do klas, w sygnaturze jest podawane odp. miejsce, np. pr. j. pol., czy pr. geogr.

bogna3
Posty: 675
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:03

sobota 28 lis 2009, 09:49

U mnie też wszystko "przechodzi" przez bibliotekę, a następnie wypożyczam imiennie na nauczyciela, który korzysta z tych materiałów.

Gość

sobota 28 lis 2009, 14:52

Większosc przechodzi przez bibliotekę. Nie przechodzą mapy, pomoce dla reedukatora i logopedy takie, które muszą być pocięte aby z nich korzystać.

jacky
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 07:00

Re: pomoce dydaktyczne

środa 09 sty 2019, 11:54

W naszej szkole wszystkie książki i pomoce dydaktyczne z wyjątkiem tych stanowiących wyposażenie sali przechodzą przez bibliotekę.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości