Gość

Czy ktoś używa darmowego programu bibliotecznego MATEUSZ?

piątek 17 wrz 2010, 16:09

Witam.
Czy mogłabym skontaktować się z kimś, kto ma swojej bibliotece szkolnej program biblioteczny MATEUSZ? Bardzo proszę o kontakt, bo mam zamiar się o niego starać, ale nie wiem czy jest OK.
Pozdrawiam
jagababa00@wp.pl

margolka

MATEUSZ

niedziela 19 wrz 2010, 13:30

Włąśnie o to samo miałam się zapytać. Podobno trwały albo trwają pracę nad programem dostosowanym do bibliotek szkolnych, miał być dostępny w sierpniu, ale nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Program jest chwalony przez wiele osób i na pewno sprawdza się w bibliotekach publicznych, a jak jest w szkolnych tego nie wiem.

Gość

środa 22 wrz 2010, 19:50

Czy ktoś się odezwał na ten temat? Jezeli tak to napisz coś.

Rapex
Posty: 21
Rejestracja: środa 01 wrz 2010, 19:06

poniedziałek 04 paź 2010, 13:56

Ja również jestem zainteresowany tym tematem,ponieważ sporo czytałem o tym programie i zapowiada się bardzo ciekawie. Czy ktoś posiada jakies konkretne informacje na ten temat?

Gość

Program "Mateusz"

wtorek 05 paź 2010, 15:09

Niestety, nikt nie odpisał na mój post. Ale pełna nadzei nadal czekam.
jagababa00@wp.pl

Kaja
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 17 mar 2013, 13:42

Re: Czy ktoś używa darmowego programu bibliotecznego MATEUSZ

środa 13 maja 2015, 13:11

Odświeżam temat, bo potrzebuję pomocy z "Mateuszem".

Wpisałam całą fakturę, zablokowałam ją i zaczęłam uzupełniać opisy. Dopiero wtedy zauważyłam, że dwie książki zamieniłam miejscami - mają inne numery inwentarzowe niż w księdze papierowej. Ponieważ faktury nie można usunąć, jeżeli choć jeden egzemplarz ma dopisany opis, więc usunęłam dotychczasowo dowiązane do egzemplarzy opisy. Dla pewności usunęłam też te pobrane opisy oraz wyczyściłam folder z tymi opisami (chyba "OpisyTymczasowe") z katalogu "WypMateusz". Niestety, na fakturze nadal wyświetla, że do numerów są dopisane opisy, których fizycznie już nie ma!

Czy miał ktoś już może taki problem i wie jak go rozwiązać?

EDIT. 18.05.15
Znalazłam rozwiązanie! :) Wystarczy jeszcze raz dopisać numery inwentarzowe do jakiegokolwiek opisu, a potem kliknąć "Usuń błędny wpis" :)
Matka Biblioteka. Ojciec Estreicher.

woda46
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 01 paź 2020, 12:20

Re: Czy ktoś używa darmowego programu bibliotecznego MATEUSZ?

środa 13 mar 2024, 11:13

Dzień dobry,
szukam kontaktu z osobami, które korzystają u siebie w bibliotece szkolnej z Mateusza.
Pozdrawiam, Baśka

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 326 gości