Gość..

piątek 17 gru 2010, 22:56

Jaki dyrektor, taka komisja skontrowa... To dyrektor odpowiada za stan biblioteki.

urania1
Posty: 67
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 11:13

poniedziałek 20 gru 2010, 11:21

Gość.. pisze:Jaki dyrektor, taka komisja skontrowa... To dyrektor odpowiada za stan biblioteki.
I tu trzeba by powiedzieć: Amen
Żal mi jednak koleżanki, bo za czyjeś bałaganiarstwo i lenistwo teraz będzie miała mnóstwo pracy i pewnie jeszcze pretensji Bóg wie za co.

Alla

poniedziałek 20 gru 2010, 12:12

Po nocach spać nie mogę jak pomyśle o tym bałaganie!! Ale podobno "co nas nie zabije to nas wzmocni" :/

alan
Posty: 149
Rejestracja: wtorek 07 paź 2008, 08:22

poniedziałek 20 gru 2010, 12:15

Alla pisze:Skontrum zrobiły panie sprzątaczki, ale nie zgadzało się z tym, co jest na regałach.

:shock: To już jest jakaś paranoja !

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 20 gru 2010, 15:02

Jestem za zrobieniem prawdziwego skontrum pod Twoim nadzorem. Wytłumacz dyrektorowi, że inaczej nigdy nie dojdzie sie co jest. Poproś dyra aby zarządził zwrot wszystkich książek do biblioteki na koniec maja, zamknij bibliotekę i zacznijcie skontrum, nie wiem ile masz zbiorów mam nadzieję, że spiszecie wszystko, a potem zostanie wyjasnianie braków i rozliczenie , innego wyjścia nie ma. Potem próbuj namówic dyra na program biblioteczny i zacznij wprowadzać ksiązki do programu, wartości wpisuj takie jak masz w księgach lub na książkach, rachunkach to co znajdziesz. Jeżeli nie będzie ceny to musisz ustalić z księgową, czy masz wycenic wszystko czy tez zostawic 0 zł. W ten sposób ustalisz co masz i jaka jest wartość. Tyle mi przychodzi do głowy.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 173 gości