Edyta_

nagrody dla bibliotek - jakie?

piątek 20 maja 2011, 16:47

Witajcie,

znalazłam się tutaj, ponieważ moja firma organizować będzie duży konkurs (szczegóły obiecuję przesłać, jak tylko wszystko dopniemy) dla bibliotek szkolnych. Przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody. I tutaj właśnie mamy dylemat. Bo chcemy, aby były to rzeczy przydatne głównie i przede wszystkim szkolnym bibliotekom, potem szkole jako takiej. Zastanawiamy się więc, co może się Wam, bibliotekarzom szkolnym, w codziennej pracy przydać? Rzutnik? Laptop? A może skaner czy ksero? Będę wdzięczna za wszelkie propozycje i pomysły.

Pozdrawiam,
Edyta.

Gość

piątek 20 maja 2011, 22:09

O nie tylko nie ksero :lol:
Drukarka jak najbardziej ale przeważnie b-teka ja ma :wink:
Mi się marzy nagroda w postaci nowego biurka, jakichś fajnych dodatków-pufy, fotel itp
Czekam na szczegóły :)

Gość

sobota 21 maja 2011, 10:07

Popieram: tylko nie ksero! Jeśli już to urządzenie wielofunkcyjne.
A najlepiej talon na książki

Alalalala

sobota 21 maja 2011, 12:46

rzutnik :)
talon na książki
ksero - absolutnie nie!!!

ulala

sobota 21 maja 2011, 19:12

Tylko nie książki. Laptop, odtwarzacz CD. A ja potrzebuję aparat cyfrowy do robienia zdjęć z imprez czytelniczych.
A co to za konkurs, proszę o info. Dzięki za post.

xandre
Posty: 646
Rejestracja: piątek 02 cze 2006, 11:16

sobota 21 maja 2011, 19:43

Rzutnik i laptop...o tak przydałyby się :)

Malkontent
Posty: 557
Rejestracja: czwartek 25 maja 2006, 23:00

sobota 21 maja 2011, 21:36

Jak najbardziej książki, ale w postaci talonu czy bonu do wykorzystania na to co komu potrzebne.Projektor multimedialny, ba rozmarzę się tablica interaktywna.A tak po prawdzie to materiałypiśmiennicze, folia do laminarki, kolorowa drukarka.Czytnik kodów.Prawda jest taka, że prawdziwy bibliotekarz ucieszy się z wszystkiego, nawet gadżetów.Bo biedę z nędzą mamy.

Gość

niedziela 22 maja 2011, 10:10

O właśnie, folia!
Duża rolka folii samoprzylepnej.
Meble: stoliki. regały, krzesła, fotele - też, ale w postaci talonu

Daria

niedziela 22 maja 2011, 13:59

Talon na książki, fajne fotele lub sakfy, urządzenie wielofunkcyjne lub kolorowa drukarka, folia do okładania książek... :lol:

Edyta_

poniedziałek 23 maja 2011, 10:43

Wielkie dzięki za opinię.
Chyba już wiem, co ustanowimy nagrodą :).

A oczywiście jak tylko wszystko dopniemy, to poinformuję Was o szczegółach konkursu. :D

Gość 1

poniedziałek 23 maja 2011, 20:24

Ja, bardzo bym chciała dostać w nagrodę, jeżeli moja biblioteka wygrałaby konkurs, aparat cyfrowy. Codziennie noszę w torebce do szkoły i z powrotem do domu, aparat fotograficzny, który dostałam od Mikołaja pod choinkę, bo może będzie potrzebny mi w biblio0tece. Bardzo często trafiają się chwile godne uwiecznienia i nie chcę by coś mi umknęło fajnego.

dankat
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2006, 11:29

wtorek 24 maja 2011, 08:46

Ja mam tyle potrzeb, że nawet nie wiem co ważniejsze aparat cyfrowy, folia do owijania książek, program np. MOL, laptop czy krzesła do stolików komputerowych. Wszystko jest potrzebne. Proszę o szczegóły konkursu Pozdrawiam dankat
dankat

Edyta_

poniedziałek 13 cze 2011, 11:31

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie podpowiedzi nagród rzeczowych.

A teraz z przyjemnością informuję, że konkurs ruszył. Zapraszam serdecznie do konkursu "Wygraj nagrody dla swojej Biblioteki Szkolnej", gdzie stawką są: projektor, laptop i urządzenie wielofunkcyjne.

Pokrótce o co chodzi:
księgarnia Gandalf od dwóch lat prowadzi akcję "Wspieraj Swoją Bibliotekę", w której Klienci indywidualni mogą swoje punkty lojalnościowe przekazać wybranej placówce oświatowej, która zgłosiła się do tej akcji i posiada swój unikalny kod. W ten sposób biblioteka czy szkoła gromadzi punkty, którymi następnie opłaca zamówienia.
Konkurs "Wygraj nagrody dla swojej Biblioteki" jest powiązany z tą akcją. Niedługo koniec roku szkolnego, niektórzy rodzice już myślą o zakupach podręczników na rok następny. I właśnie ten moment możecie, drodzy Bibliotekarze, wykorzystać na pozyskanie większej ilości punktów! Zgłoście się do akcji "Wspieraj Swoją Bibliotekę" (jeśli jeszcze w niej nie jesteście) i na swoim koncie zgłoście się do konkursu. Wszystkie punkty, które w okresie 13.czerwca - 30.września br. dostaniecie, będą stanowiły o Waszym miejscu w konkursie "Wygraj nagrody dla swojej Biblioteki Szkolnej". Im szybciej przystąpicie do konkursu, im większej liczbie uczniów i rodziców o tym powiecie, tym więcej punktów zdobędziecie. Pamiętajcie!, nieważne, czy punkty dostaniecie w lipcu, sierpniu czy we wrześniu. Liczy się łączna suma punktów zdobytych w okresie 13.06-30.09.2011 rok! Przez 3 miesiące Wasi Czytelnicy mogą robić zakupy i przekazywać Wam punkty, abyście wygrali jedną z głównych nagród :).

Gość

poniedziałek 13 cze 2011, 12:26

I wiedziałam, że jest jakiś haczyk. Konkurs polega na naganianiu klientów Gandalfowi. Wypchajcie się z takim konkursem.

wanda03

poniedziałek 13 cze 2011, 13:53

Ja również jestem bardzo, bardzo rozczarowana (i chyba nie tylko ja) :cry: :cry: :cry:

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 339 gości