Ewa

regulamin

wtorek 23 maja 2006, 14:42

Witam! :)
Mam pytanko. Jak jest u was z regulaminem biblioteki. Czy jesli w bibliotece znajduje sie Centrum Multimedialne to regulamin macie wspólny dla biblioteki i Centrum czy osobno, i jeszcze jedno czy ten regulamin tworzycie razem z informatkiem? Przyznam sie ze ja mam dwa odzielne regulaminy. Ale dyrektor poprosil mnie abym zrobiła jeden, wlasnie przy współpracy informatyka. Jak to wyglada u Was?
Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi

tao
Posty: 40
Rejestracja: środa 10 maja 2006, 14:08

środa 24 maja 2006, 15:44

W mojej bibliotece tez jest MCI i mam regulamin korzystania z zbiorów biblioteki, a osobno regulamin korzystania ze stanowisk komputerowych. Wydaje mi się że to rozwiazanie jest logiczniejsze i czytelniejsze.
Pozdrowienia
ola

tao
Posty: 40
Rejestracja: środa 10 maja 2006, 14:08

środa 24 maja 2006, 15:46

to jeszcze raz ja. regulamin pisałysmy same, bez pomocy informatyka. I co najważniejsze nasz regulamin sprawdza sie!!!!!czyli bibliotekarz musi umieć wszystko - jak mawiał mój wykładowca.
ola

Pola z Opola

środa 24 maja 2006, 23:58

Kilka przykładów regulaminów jest tutaj: http://www.bibliotekawszkole.pl/regulamin/index.php

Ewa

czwartek 25 maja 2006, 13:16

Ślicznie dziekuje za odpowiedzi mi rowniez wydaje sie, ze dwa osobne regulaminy sa bardziej czytelne. Zobaczymy co to z tego wyniknie :?

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości