Ewa
Posty: 1
Rejestracja: piątek 26 maja 2006, 12:52

samoocena nauczyciela bibliotekarza

piątek 26 maja 2006, 12:57

Czy ktoś z Was pisał samoocenę,bardzo zależy mi na wzorze samooceny pracy biliotekarza, nie wiem jak to pisać :(

tao
Posty: 40
Rejestracja: środa 10 maja 2006, 14:08

poniedziałek 29 maja 2006, 12:34

my jako bibliotekarze to powiniśmy pisac samokrytyki :D :D :D :D :D
to były zarty jak chcesz to mogę ci podesłac sprawozdania z pracy nauczylela bibliotekarz, oraz ocene stazysty wystawiona przez opiekuna stazu moze cos z tego skleisz.
Pozdrowienia
ola

Gabba
Posty: 88
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 22:47

poniedziałek 29 maja 2006, 23:16

Pisałam kiedyś sprawozdanie z pracy tylko mnie dotyczącą. Na własną prośbę, bo miałam taką współpracowniczkę, że.... (na szczęście spełniło się jej marzenie - jest nauczycielem, z kolei dyrekcja marzy, żeby była znowu bibliotekarką....).
Pisałam rzetelnie to, co zrobiłam. Tak jak sprawozdanie ogólne, ale w 1 osobie. Gdy sytuacja wymagała - pisałam np. współorganizowałam. Przyznam się, że to 1 osoba ciężko mi szła, tak jak teraz, gdy piszę papiery na dyploma. Muszę się pilnować, bo się zapominam i czasami przeprawiam na 1 osobę, czego nie lubię.... Głupie, co?

Luiza

Prosba...

wtorek 30 maja 2006, 10:30

Tao...Mozesz mi przesłać tekst przykładowego sprawozdania i karty samorealizacj/oceny..? Luiza

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości