Karolina
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2006, 16:30
Kontakt: Strona WWW

Czytające szkoły

poniedziałek 26 lut 2007, 10:39

Czy ktoś z Was bierze udzial w tej akcji :?: Mam parę pytań, a niestety fundacja ABC mi na nie nie odpowiedziała :cry:

Sylwia
Posty: 17
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 11:08

czytające szkoły

poniedziałek 26 lut 2007, 15:01

Ja właśnie realizuję program "Czytające szkoły" w gimnazjum.
A o co chodzi?

Karolina
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2006, 16:30
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 26 lut 2007, 15:08

Bo nie wiem czy spełniam kryteria przystąpienia do programu - a fundacja pomimo tego, że wysłałam dość obszernego meila z przedstawieniem mojej sytuacji w szkole nie odpowiedziała mi :cry:

BeataZ
Posty: 25
Rejestracja: piątek 03 lis 2006, 00:17

czwartek 01 mar 2007, 12:42

Karolina, nie denerwuj się z powodu braku odpowiedzi na twojego meila. Fundacja ma bardzo nikłą obsadę i nie jest w stanie odpowiadać na poszególne pytania. Wszystko co dotyczy tego programu zawiera się w regulaminie. Jeżeli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z koordynatorem lub liderem akcji na twoim terenie (do sprawdzenia na stronie fundacji) którzy taki program realizują w swojej szkole. W realizacji programów fundacji wiele zależy od nas samych i jest tu miejsce na naszą inwencję.
Pozdrawiam Beata.

Gość

niedziela 04 mar 2007, 19:56

Czy ktoś z Was bierze lub brał udzial w programie "Poczytaj mi przyjacielu" - jest to program w ramach którego uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych czytają książki najmłodszym.
Informacje znalazłam na stronie http://www.ceo.org.pl/portal/poczytaj_mi_przyjacielu

Pozdrawiam S.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości