Aneczka

AWANS ZAWODOWY

sobota 21 kwie 2007, 18:22

OD WRZEŚNIA CHCĘ RUSZYĆ Z AWANSEM ZAWODOWYM NA NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO. Czy mogę liczyć na pomoc kogoś?
Nie mam pojęcia jak musi wyglądać plan rozwoju, teczka i sprawozdanie, jakie działania warto podjąć a czego nie tykać ?

ANECZKA

AWANS

sobota 21 kwie 2007, 18:56

OCZYWIŚCIE BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA SPRAWOZDANIE Z PLANU ROZWOJU DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ, BYŁOBY SUPER.

myszka
Posty: 45
Rejestracja: wtorek 27 lut 2007, 21:58

sobota 21 kwie 2007, 21:06

Aneczko jeśli chcesz, to mogę Ci podesłać mój plan rozwoju. Tylko musisz podać jakieś namiary
życie cudem jest

damajar
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2007, 14:06

niedziela 22 kwie 2007, 18:44

Myszko, ja też bym była zainteresowana Twoim planem, też zaczynam awans na dyplomowanego. Czy mogę liczyć na pomoc?

Aneczka

niedziela 22 kwie 2007, 20:13

Mogę pomóc bibliotekarzom starającyn się o awans na stopień nauczyciela mianowanego. Mam plan sprawozdanie i teczkę

halinah
Posty: 981
Rejestracja: poniedziałek 04 gru 2006, 13:23

niedziela 22 kwie 2007, 20:21

Bardzo dużo na temat awansu (na różne stopnie) można znależć na www.literka.pl. Jest tam i o wymogach, i o zagadnieniach formalnych, ale i bardzo dużo porad praktycznych (szczególnie na forum). Nikt nie daje "gotowców", ale życzliwą poradę zawsze otrzymać można.

Aneczka

środa 25 kwie 2007, 17:04

Aga dzięki za plan rozwoju , jednak czy możemy nawiązać bliższą współpracę. nie mam nikogo znajomego pracującego w bibliotece szkolnej czasami przydałby się kontakt z kimś po fachu ?

myszka
Posty: 45
Rejestracja: wtorek 27 lut 2007, 21:58

czwartek 26 kwie 2007, 11:16

Aneczko nie ma sprawy. Powiedz tylko w jaki sposób chcesz nawiązać kontakt.
życie cudem jest

megi
Posty: 135
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 20:54

piątek 27 kwie 2007, 15:48

Pytanie do Aneczki - kiedy robiłaś awans na mianowanego? Ja zaczęłam od września, plan rozwoju sporządziłam pod okiem mojej opiekunki.
Chciałabym zapytać o jakieś konkretne akcje które robiłaś. Na co komisja patrzy życzliwszym okiem? :wink: :D
...entliczek pentliczek czerwony stoliczek
Miłość i śmierć
na kogo wypadnie entliczek pentliczek
na tego bęc....

Aneczka

piątek 27 kwie 2007, 19:13

Droga Megi - jeżeli chcesz to prześlę ci wszystko co miałam , jest tego naprawdę dużo. Miałam bardzo wymagającą opiekunkę i bardzo wymagającą komisję. Na wstępie musiałam przedstawić sprawozdanie z planu rozwoju, powiedzieli że muszę się zmieścić w pół godziny, to był pryszcz bo mówisz to co robiłaś i napisałaś w sprawozdaniu z odbytego stażu. Oczywiście po koleii każde zadanie według rozporządzenia.
Następnie dostałam pytanie 1. Na podstawie jakich dokumentów funkcjonuje biblioteka szkolna/ . 2. Następne pytanie od członka komisji
Jakie dokumenty regulują pracę szkoły?. 3. Które podjęte zadanie sprawiło mi największą satyswakcję i dlaczego? U nas poprostu wszyscy wiedzą ze są zadawane pytania z Konstytucji i dokumentów szkoły i każdy musi to wiedzieć . Stres był ogromny ale komisja była nastawiona do nas bardzo życzliwie. Jeżeli chcesz materiały to napisz do mnie biblioteka480@wp.pl Teraz wyjeżdzam w góry będę uchwytna po 7 maja. aneczka

Aneczka

piątek 27 kwie 2007, 19:17

Droga Megi egzamin na nauczyciela mianowanego miałam w sierpniu 2006 roku

megi
Posty: 135
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 20:54

sobota 05 maja 2007, 21:34

Ciekawe w jakie góry sie Aneczka wybrałaś? Ja byłam w Zakopcu. Już wróciłam :D
...entliczek pentliczek czerwony stoliczek
Miłość i śmierć
na kogo wypadnie entliczek pentliczek
na tego bęc....

Aneczka

do Megi

środa 09 maja 2007, 20:12

Już wróciłam. Podaj swój adres to przyślę ci wszystko co mam by stać się nauczycielem mianowanym.

beata77

czwartek 10 maja 2007, 10:27

Ja też od września chciałabym rozpocząć dyplomowanie,mam nadzieję Aneczko że będziemy w kontakcie :lol:

Aneczka

kontakt

czwartek 10 maja 2007, 12:06

Na kontakty związane z pracą bibliotekarza i awansem zawodowym jestem otwarta mój adres biblioteka480@wp.pl

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 211 gości