gosiasta10
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2007, 11:13

Publikacje do awansu

wtorek 24 kwie 2007, 12:07

Witam ! Może ktoś mi doradzi w kwestii opublikowania własnego artykułu w naszym ulubionym czasopiśmie (BwSz)? Chodzi mi o szanse wydruku, może odezwie się do mnie ktoś,komu się to udało, czy jest możliwość uzyskania jakiegoś zaświadczenia? Pozdrawiam

Maria
Posty: 3358
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

wtorek 24 kwie 2007, 12:35

Tu możesz przeczytać wskazówki dla autorów, którzy chcą zamieścić swoje publikacje w BwSz.: http://www.bibliotekawszkole.pl/dla_autorow.php . Powodzenia

alin
Posty: 272
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 11:21

wtorek 24 kwie 2007, 14:22

Ja miałam publikację w Bibliotece w szkole. Czekałam dobre kilka miesięcy ale udało sie w maju przed egzaminem :) co prawda na egzaminie ze zdenerwownia i tak zapomniałam się pochwalic :D a zdawałam na mianowanego wiec komisja nie dopytywała o publikacje. życze powodzenia

PollyAnna
Posty: 289
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 08:18

Re: Publikacje do awansu

wtorek 24 kwie 2007, 14:23

gosiasta10 pisze:Witam ! Może ktoś mi doradzi w kwestii opublikowania własnego artykułu w naszym ulubionym czasopiśmie (BwSz)? Chodzi mi o szanse wydruku, może odezwie się do mnie ktoś,komu się to udało, czy jest możliwość uzyskania jakiegoś zaświadczenia? Pozdrawiam

Gosiasta ale te zaświadczenia nie sa juz potrzebne do awansu . Mozesz takze opublikować( jeśli bardzo tego chcesz) na łamach stronki : www.profesor.pl - tam za opłata za publikację dostaniesz odpowiednie zaswiadczenie.

damajar
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2007, 14:06

wtorek 24 kwie 2007, 15:58

Zachęcam do publikowania w "Warsztatach Bibliotekarskich". Pismo jest kwartalnikiem fachowym wpisanym na listę czaspism specjalistycznych ministra finansów.

http://www.pedagogiczna.edu.pl/warsztat/index.htm

Zainteresowanym autorom wystawiamy zaświadczenia o publikacji.

damajar
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2007, 14:06

wtorek 24 kwie 2007, 16:01

Obecnie do awansu publikowanie nie jest wymagane, ale napewno jest dodatkowym atutem przy prezentacji czy egzaminie. Publikowanie - to przecież dzielenie się swoją wiedzą z innymi nauczycielami bibliotekarzami, współpraca ze środowiskiem.

Ala
Posty: 51
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 20:56

wtorek 24 kwie 2007, 20:58

Gosiasta10, wyślij artykuł do redakcji naszego ukochanego czasopisma, redakcja odpowiada na listy (tak jest napisane w stopce), wiec dowiesz się, czy publikację bedziesz miała. Nie zdradzaj BwS z Warsztatami Bibliotekarskimi..

PollyAnna
Posty: 289
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 08:18

środa 25 kwie 2007, 08:45

Gosiu tak jak pisałam wyzej - na stronach profesora opiblikujesz swoje materialy , tak samo jest na stronkach literki . W naszym miesieczniku tez publikuja materialy - a zaświadczenia tez mieć nie musisz- wystarczy , ze w sprawozdaniu podasz stronke na ktorej zostaly opublikowane Twoje materialy lub gdy wydrukujeszswoj artykul . Mozesz tez zwrocic sie z prosba do lokalnej gazety piszac artykul o biblioytece w ktorej pracujesz- promujesz w tenn sposob biblioteke i szloe w ktorej pracujesz .
Powodzenia

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 83 gości