Anna Gacek

CELLCEPT - jESTEM ZA

piątek 05 paź 2007, 22:14

Witam

Pozwalam sobie wysłać tą wiadomość w imieniu mojego brata Michała, który od wczoraj leży w klinice w Zabrzu, bo stan jego zdrowia gwałtownie się pogorszył:

Witam Wszystkich !

Zakładam ten temat,ponieważ zmusza mnie do tego polityka NFZ.
Jestem chory na nieuleczalną TOCZEŃ UKŁADOWY (to coś takiego,jakby organizm chciał popełnić samobójstwo ),pomimo leczenia róznymi sposobami choroba nadal postepuje,niedługo czekają mnie dializy. Jedynym lekiem (który zażywałem 2 lata temu ) pozwalającym na remisję jest CELLCEPT. Niestety , nie jest on refundowany,a koszt 1 opakowania (na 10dni) to ok 900 zł.
NIE ZBIERAM PIENIĘDZY
Jedyne o co proszę,to wejście na stronę http://cellcept.prv.pl i kliknięcie w licznik "CellCept-Jestem za!" oraz dodanie komentarza.
Ew.proszę o rozesłanie linka do tej strony do jak największej liczby osób.
Po zebraniu sporej liczby "kliknięć" chciałbym wysłać pisma z wydrukami komentarzy do Ministerstwa Zdrowia,Kancelarii Premiera i gdzie się tylko da !

Z góry dziękuję za poparcie http://cellcept.prv.pl

tatsu
Posty: 87
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 12:54

poniedziałek 08 paź 2007, 11:05

Dołączyłam się do akcji.
U mnie rok temu podejrzewano właśnie tocznia, na szczęście szczegółowe badania wykluczyły tę diagnozę. Mimo to, jestem sercem z chorymi na tę okrutną chorobę, bowiem wiele na jej temat czytałam i rozmawiałam z chorymi na forum...
Jestem za.
Powodzenia.

panna Maple
Posty: 105
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 11:01

czwartek 11 paź 2007, 13:43

Ja też dodałam komantarz. Pozdrawiam serdecznie

Anna Gacek

Dziękuję

poniedziałek 15 paź 2007, 23:41

Witam

Dziękuję w imieniu mojego brata Michała wszystkim, którzy okazali serce i poparli akcję oraz dopisali komentarz.

czajola
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 15 lis 2007, 11:35

poniedziałek 17 gru 2007, 13:19

Weszłam, zrobiłąm co należy!. Życzę Wam zdrowia, Tobie i Twemu bartu. Pogodnych Świąt, może Nowy Rok przyniesie nowe możliwości. Pozdrawiam cieplutko. J.
w życiu piękne są tylko chwile

lalalala

środa 23 sty 2008, 23:35

Nie słyszałam o tej chorobie, ale sądząc z opisu musi być straszna. Dodałam komentarz i życzę zdrowia.

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości