czajola
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 15 lis 2007, 11:35

Zmieńmy rzecznika praw dziecka!

czwartek 28 lut 2008, 14:29

Myślę, że czas najwyższy zmienić panią S., rzecznika praw dziecka!!!
Oglądałam sporo telewizji (choroba), co mi się rzadko zdarza, i widziałam kilka programów z Nią w roli głównej. Kto Ją wybrał i kto dopuścił, aby taka osoba dzierżyła w ręku odpowiedzialne stanowisko? Toż to kompromitacja nas jako Polaków za granicą, natomiast kwestia dzieci w tych rękach to ... pustka. Nie dość, że nic się nie dzieje, tzn. żadnych konkretnych działań, to jeszcze sama pani rzecznik nie potrafi nic powiedzieć o swych dokonaniach. Żenada, moi państwo.
Nie dość tego, w stosunku do dziennikarzy wyjaśniających sprawy była tak niegrzeczna, aby nie użyć dosadniejszych, aczkolwiek właściwszych, określeń, że naprawdę przykro było oglądać te programy. Mamy wielu mądrych ludzi, którzy chcą pomagać i zajmować się sprawami dzieci. Czas na zmiany i w tej branży.
Stanowisko to MUSI być odpolitycznione.
w życiu piękne są tylko chwile

kokoszka

sobota 01 mar 2008, 10:04

Jestem ZA!!! Nie dość tego, że brak efektów, to tylko wojaże zagraniczne. Po co, skoro to "uczenie się od innych" nie przynosi efektu?! Szkoda pieniędzy podatników. W sprawach dzieci, zwłaszcza, że prawie 30 % głoduje, jest wiele do zrobienia.
A może jest inaczej, może jest coś, o czym nie wiem.

Gość

sobota 08 mar 2008, 10:44

Pewnie macie rację, w ogóle nie słychać w mediach o pani zrecznik, ale może tak ma być?!

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości