zakurzona bibliotekara

poszukuję ludzi z Jarocina

poniedziałek 02 paź 2006, 14:20

Właśnie minęło 15 lat jak skończyłam studium bibliotekarskie w Jarocinie. Szkoła i atmosfera była super i późniejsze studia wspominam nie tak miło jak tamten czas. Jesli są osoby, które znają tzw Meksyk w Jarocku i chcą pogadać lub może spotkać się po latach to zapraszam Anka z pokoju 9 wtajemniczeni będą wiedzieli kto. A jest jeszcze druga Anka z którą mam nieustanny kontakt. Pozdrawiam i czekam :roll: :mrgreen:

panna Maple
Posty: 104
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 11:01

czwartek 05 paź 2006, 14:30

Witam! Też kończyłam Meksyk, ale nie tak dawno temu. Byłam przedostatnim rocznikiem, który kończył niezapomniane POKB. Na szczęście można już było zrobić magisterkę na UAM-ie w Jarocinie, z czego skwapliwie skorzystałam. Gdzież było by lepiej bibliotekarkom, niż w pałacyku, w którym straszyło? A pokój nr 9 był najlepszy ze wszystkich. :D To był wspaniały okres w moim życiu.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich POKB-owców

antykwa
Posty: 93
Rejestracja: piątek 20 paź 2006, 13:50

piątek 20 paź 2006, 14:51

Szczęściary!!!! Ależ Wam zazdroszczę!!! Ja załapałam sie "tylko" przed 20 laty na dwutygodniowy kurs UKD. Niesamowite przeżycie!!

patti
Posty: 54
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 09:17
Kontakt: Strona WWW

czwartek 09 lis 2006, 19:32

Witam!
Też kończyłam POKB.. tylko, że w 2000 r. Potem był licencjat i magisterka, też w Jarocinie. Miło zatem spotkać (choćby wirtualnie) Koleżanki po fachu, ze słynnego pałacyku :wink:
Pozdrawiam ciepło

Agnieszka72

Jarocin

piątek 10 lis 2006, 12:03

Jak dobrze licze to ja też kończyłam jarocin 15 lat temu. Numery pokoju już nie pamiętam, chyba 7. Mieszkałam z Iloną Tatianą Kosą Anką. To ja Kurczak.Super czas super ludzie,którz dotąd śniąmi się po nocach :lol:

Andzia
Posty: 1
Rejestracja: piątek 24 lis 2006, 12:10

poszukuję ludzi z Jarocina

wtorek 28 lis 2006, 14:50

Dzięki ludeczkowie, że Wy też miło wspominacie tę szkołę. Będę teraz funkcjonowała jako Andzia, a nie zakurzona bibliotekara. Buźka dla wszystkich :D
Andzia

Jan Bieździeroń

długo was szukałem i ... znalazłem

poniedziałek 12 lut 2007, 04:07

Kurczaku! Anko! a może też Barbie i Koso!To ja ! Bieździeroń z Wieży, co to mieszkał z Muchozolem! Pamiętasz/cie? Pamiętacie "Alodię" ? (Gryczaną oczywiście) Pamietacie Bubę ? Kudżawę? Czy wicie że nasz kolega - pózniejszy zakonnik jest misjonarzem na Madagaskarze? Ech, tyle rzeczy sie wydarzyło a ja ciagle tak dobrze wspominam tamte dwa lata. Wicie , rozumicie, toysze- napiszcie, pogadamy. Kilka lat temu odwiedziłem- z rodziną- nasz Zamek - kiedy usłyszałem ze Pani Zuzanna "ciągle pracuje" łzy same mi napłyneły do oczu. szukałem pzostałych panów z naszego rocznika- bezskutecznie.

Jan Bieździeroń

moje GG i icq

poniedziałek 12 lut 2007, 04:13

GG 2136846
IseekU 472620744

Jan Bieździeroń
(Arek B. )

B.M.

Jarocin

niedziela 18 lut 2007, 21:06

Kończyłam POKB w Jarocinie w 1979 chyba roku...to były czasy!Było nas ok.54 słuchaczy w tym 4 chłopców.
Może ktoś się odezwie z mojego rocznika, wtedy jeszcze było roczne studium.Pozdrawiam.
Dobre ,stare czasy, to już będzie za chwilę 30 lat!
B.M.

J.

POKB Jarocin

środa 09 maja 2007, 17:23

Ukończyłam dwuletnie studium POKB w Jarocinie w 1985 roku. Mimo że minęło już ponad 20 lat wciąż jest to dla mnie najpiękniejszy okres mojego życia. Wspominam go z sentymentem i żałuję, że tak szybko przeminął. Wciąż jednak jestem ciekawa czym były zjawiska paranormalne, które dały się we znaki większości mieszkańców pałacyku ?! Osobiście ich doświadczyłam!...

J..

annanar

Jarocin

piątek 11 maja 2007, 08:49

:D
Witam wszystkich!
Miło mi sie zrobiło jak odnalazłam tę stronę. Jestem ostatnim rocznikiem Studium B. zaocznego.Potem był licencjat i mg-sterka. Niezapomniane wrażenia!!! utrzymuje kontakt z kilkoma osobami i zawsze mam chec wrocic do ZAMKU! to bylo niesamowite, najlepsze lata mojego zycia. Mile wspominam wykladowcow ktorzy wiercili mi dziure w brzuchu: mgr Ciesielska i Dr Piekarskiego. Szkoda tylko ze od czerwca CEBID przestaje istniec.....
pozdrawiam wszystkich zamkowiczów

Tess

poniedziałek 10 wrz 2007, 22:57

ja skończyłam Jarocin w 1987 roku. To były najpiękniejsze dwa lata w moim życiu. ,,Cudo na patyku". Tak bardzo chciałabym skontaktować się z kimś kto był tam razem ze mną. Pisałam pracę dylomową z polskiej literatury fantastyczno-naukowej dla dzieci i młodzieży. Pozdrawiam

jola66

Jarocin

wtorek 18 wrz 2007, 14:22

Ja spędziłam w Jarocinie 4 lata, 2 lic. i 3 mgr. Byłam ostatnim rokiem mgr, ponieważ wszystkie pozostałe będą kontynuować naukę w Kaliszu. Na zamku naprawdę straszyło, nocowałyśmy na poddaszu w pokoju 24.

Asik

czwartek 15 lis 2007, 11:32

A ja byłam w drugim roczniku, który robił licencjat. Skończyłam w 2004 r. a potem w latach 2004-2006 zrobiłam tam studia magisterskie zaoczne :)

Aga_76

POKB

środa 13 sty 2010, 19:07

Witam :D ja rozpoczęłam naukę w Jarocinie 1997-99 potem robiłam licencjat w latach 1999-2001 i sporadycznie tam nocowałam ponieważ chodziłam w trybie dziennym. Trochę minęlo ale fotki mam porobione i jest co wspominać :D pomagają na dołka ;) Pozdrawiam :D

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości