Alinaku

Co z tymi Walentynkami?

sobota 10 lut 2007, 15:36

Co sądzicie o Walentynkach? Obchodzicie - nie obchodzicie? Podoba sie wam to nowe święto? A może wolicie tradycyjne Święto Kobiet?

Ala
Posty: 51
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 20:56

niedziela 11 lut 2007, 18:11

Walentynki, Święto Kobiet czy Dzień Świstaka, czy pochodzi z zachodu czy z północy.. Wszystko jedno. Jestem za! Jest to przecież dzień wyrażania ciepłych uczuć, życzliwości, przyjaźni. Bawią się starzy i młodzi, przyjaciele i znajomi, rodzina. Jest miłość czy jej nie ma, czy brakuje chłopa - nieważne. Jest przyjaciółka, koleżanki, syn, koledzy, kot..
W naszej szkole, w Walentynki, robimy sobie z koleżankami drobne upominki - śmieszne karteczki, małe słodkości. To takie miłe!

ankas

walentynki

niedziela 11 lut 2007, 21:49

a ja mam w nosie Walentynki, bo siedzę w pracy do 19.30 w szkole jest dyskoteka dla klas 4 - 6 i muszę na niej robić za opiekuna.
a tak w ogóle to kochac trzeba zawsze a nie tylko w Walentynki. prezenty też można dawać zawsze.
trochę jestem zła, bo jutro musze iść do p[racy po dwóch tygodnioach ferii... Smutno mi , Boże.... :cry:

fiori
Posty: 1025
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 18:48
Kontakt: Strona WWW

środa 14 lut 2007, 13:00

No i mamy walentynki...
Tez sie zżymalam, ze komercja, plastic fantastic i Ameryka dla ubogich.
Ale odkąd doszły mnie słuchy, ze święty Walenty jest również patronem epileptyków, schizofreników i chorych na tzw. nerwy, od razu zrobiło mi sie lepiej :lol:
Mam słabość do trudnych facetów... :roll:

Życzę Wam wszystkim duzo uśmiechu i zabawy i może... umiarkowanej ilości zaskakujących walentynkowych wyznan, z ktorymi nie wiadomo co zrobic na drugi dzień :wink:

A serce - zielone :D Bo czemu nie? :wink:
Fiori

Obrazek

psycholog

walenty czy trifon...

środa 14 lut 2007, 13:47

...oto jest pytanie.
mnie osobiscie przypadl do gustu sw. trifon, czczony w bulgarii
http://www.bulgaricus.com/index.php?opt ... &Itemid=46
po pierwsze: dobre winko nie jest zle
po drugie: mozna swietowac dwa razy
po trzecie: ... A BO TAK!!

pozdrawiam wszystkich
NIEwalentynkowo :))

fiori
Posty: 1025
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 18:48
Kontakt: Strona WWW

środa 14 lut 2007, 14:34

A wie psycholog, ze to jest dobry trop?
Bułgaria swoja złota kartę w historii ksiązki ma, o bułgarskim winie Sofia ( czyli "mądrośc" jak by nie było ) nie wspominając :wink:

Święty Trifon na patrona bibliotekarzy !! :D

P.S.
A tak btw... Czy my sie przypadkiem nie znamy ? 8)

psycholog

walenty czy trifon...

środa 14 lut 2007, 14:42

...to be continuowane :))

pamietajmy tez, ze bulgarska tradycja pomogla nam kiedys przetrwac mroki komunizmu, no i nie ma to jak dobrze zaopatrzona biblioteka :)

droga fiori (moge sie tak do ciebie zwarcac?) mam dokladnie takie samo odczucie, zapewne mamy wspolne lektury, musimy o tym jeszcze porozmawiac ...

zatem od dzisiaj ... vivat sw. trifon patron milosci, dobrego trunku i niezwykle uroczych bibliotekarek :)

fiori
Posty: 1025
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 18:48
Kontakt: Strona WWW

środa 14 lut 2007, 14:55

No prosze jak nam sie miło wątek rozwija :lol:
A juz myślałam, ze nic mnie dzisiaj nie zaskoczy... :oops:

Allora ... pozdrawiam trifonowo wszystkich przemiłych forumowiczów tych znanych i tych nieznanych, tych na feriach i tych w pracy :mrgreen:
A dyzurnych psychologów to nawet uścisnąc po przyjacielsku mogę. A co? :wink:

psycholog

walenty czy trifon...

środa 14 lut 2007, 15:05

... wlasciwie po co pytac, skoro wiadomo, ze trifon :D

droga fiori (skoro nie zabronilas, to nadal sobie pozwalam tak sie do ciebie zwraca) zycie jest pelne nieoczekiwanych zwrotow akcji, czyli jak mawiaja "full of zasadzkas"
zdarza sie jednak, ze niespodzianki sa mile i dzieki nim swieci slonce ... przepraszam za ten sentymentalny wtret... ale w koncu dzisiaj taki dzien, mam nadzieje, ze mi wybaczysz...

odwzajemniam serdeczny przyjacielski, rzecz jasna, uscisk
(wirtualny niestety)

fiori
Posty: 1025
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 18:48
Kontakt: Strona WWW

środa 14 lut 2007, 15:22

Drogi psychologu ( moge sie tak do ciebie zwracac, prawda?) :lol:
Wobec niebezpiecznie rozwijającej się sytuacji :oops: powinnam szybko zabrać sie za katalogowanie lub inne równie skutecznie porządkujące wybujałą wyobraźnię zajęcie :oops:
Jednakże z powodu panujących na Górnym Sląsku ferii, powyższa możliwosc nie jest mi w tej chwili dana, więc jedynie słuszną alternatywą wydają się w tym momencie gary... :?
No chyba, ze ktos ma lepszy pomysł :lol:

psycholog

vivat sw. trifon ...

czwartek 15 lut 2007, 16:47

... patron czarujacych bibliotekarek

doga fiori,
wielka pustke uczynilas odejsciem do garow swoim. mam nadzieje, ze nie okropne gary cie nie zasypaly. ja niestety nie mam ferii zimowych ale i ta zima taka nijaka w tym roku, to mi nie zal ;)
wyobraznia jest niezwykle pomocna w zyciu ale tego nie musze przeciez tlumaczyc kobiecie, ktora cytuje alberta
czekam niecierpliwie na twoj powrot na forum, musimy przeciez omowic nasze wspolne lektury ... chyba faktycznie sie kiedys spotkalismy...

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości