Strona 1 z 1

Prośba do Admina

: środa 19 kwie 2006, 19:28
autor: sewka
Nie wiem, czy mój komputer zwariował, ale pokazują mi się dziwne godziny wysłania postów. Według mojego zegarka np. wysyłam post o godz. 19.19, a na forum pojawia się godzina 5.19. Utrudnia mi to trochę "orientację w terenie". Proszę o zmianę czasu na forum lub (jeżeli to tylko problem mojego komputera) o informację, co mam zrobić, aby to zmienić. Pozdrawiam.

: środa 19 kwie 2006, 20:11
autor: Juliusz Wasilewski
Dzieje się tak, ponieważ mechanizm forum nie zauważa zmiany czasu. Dlatego w lato dobra jest inna strefa czasowa (GMT +2:00 hours Kaliningrad, Poł. Afryka), a w zimę inna (GMT +1:00 hours Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Madryd, Paryż, Rzym). Aktualnie mamy (do 24 listopada) letnią strefę czasową. Żeby zmienić strefy, należy wejść do Profilu (klikając w napis "Profil" na złotym pasku na górze), zjechać na dół i wybrać odpowiadającą strefę. Funkcja ta dostępna jest tylko dla osób zalogowanych, ponieważ goście (osoby niezalogowane) nie mają swojego profilu. Zmiana czasu na forum oczywiście nie wpływa na czas w zegarku komputerowym.

Temat przenoszę do działu "Forum Techniczne".

: środa 19 kwie 2006, 20:29
autor: Ala
A mi brakuje bezpośredniego przekierowania z forum na stronę główną "Biblioteki w Szkole". Można oczywiście iść przez aktualny numer (który wcale nie jest aktualny) - ale po co?

Dziękuję

: środa 19 kwie 2006, 21:16
autor: sewka
Dziękuję za szybką odpowiedź. Czas juz przestawiony. :)

: środa 19 kwie 2006, 21:55
autor: wasli
Ala pisze:A mi brakuje bezpośredniego przekierowania z forum na stronę główną "Biblioteki w Szkole". Można oczywiście iść przez aktualny numer (który wcale nie jest aktualny) - ale po co?
Zaraz będzie poprawione. W podmenu "Biblioteka w Szkole" będzie link "Strona Główna" na pierwszym miejscu. Może tak być?

: czwartek 14 lut 2008, 14:11
autor: Marcin
Podpinka:

Reflekcje nowego użytkownika.

Bardzo ciężko się czyta forum bo mnóstwo wątków się dubluje. A znaleść coś co człowieka akurat interesuje graniczy z niemożliwością. Tematy wątków kompletnie nie przystają do ich treści (oczywiście nie wszystkich). Czy moderator nie może przenosić podobnych/takich samych problemów w jeden wątek? Choć z drugiej strony wydaje mi się że stałych bywalców nie jest za dużo bo co rusz to gość. Może by tak dla nich jakąś wyszukiwarkę zmontować? Wtedy nie zakładaliby kolejnego wątku i po otrzymaniu odpowiedzi znikali z forum.

Pozdrawiam

: czwartek 14 lut 2008, 14:14
autor: Marcin
Przepraszam, mój błąd - wyszukiwarka istnieje.

: czwartek 14 lut 2008, 16:51
autor: Maria
Moderator może tylko zamykać lub usuwać tematy lub zmieniać tytuły i przenosić tematy do innego forum, nie może grupować kilku tematów w obrębie tego samego forum. Wyszukiwarka jest, ale Forumowicze rzadko z niej korzystają, niestety.