Gabba
Posty: 88
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 22:47

Zalogu przy każdej wizycie?

poniedziałek 01 maja 2006, 10:27

Mam pytanie: jak działa "zaloguj przy każdej wizycie"? Zaznaczam tę opcję, a gdy następnym razem wchodzę na forum znowu muszę się logować. Proszę o wskazówki... Pozdrawiam - 1majowo - zgodnie ze świętem - przy pracy!

admin
Administrator
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2006, 15:52

poniedziałek 01 maja 2006, 16:46

Zapewne w ustawieniach przeglądarki masz ustawione blokowanie cookies (tzw. ciasteczek), a na tym opiera się automatyczne logowanie na forum. Sprawdź to najpierw i jeśli faktycznie tak jest, to zmień.
Jeżeli ciasteczka są akceptowane, a mimo to automatyczne logowanie nie działa, to przyczyna może tkwić gdzieś indziej, tak więc napisz jakiej używasz przeglądarki to będzie mi łatwiej udzielić jakiejś wskazówki.

Pozdrawiam.

Gabba
Posty: 88
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 22:47

poniedziałek 01 maja 2006, 17:18

Dzięki za szybką odpowiedź. Mam Internet Explorer.Gdy wchodzę w ustawienia tymczasowych plików internetowych widzę tam zakładkę: Sprawdź czy są nowsze wersje przechowywanych stron i mam ustawione na automatycznie. Przeglądam dalej,ale nic więcej tu nie widzę. O-znalazłam jeszcze coś: w zakładce zaawansowane ustawienia prywatności, jest takie coś: pliki cookie. w tej chwili mam automatyczną obsługę plików cookie. Gdy włączę: zastąp automatyczną obsługę plików pojawia się możliwość zaakceptowania, zablokowania albo monitowania plików cookie tej samej firmy (albo innej). Ale to wszystko znalazłam w zakładce PRYWATNOŚĆ. Trochę boję się tam mieszać...Pozdrawiam

admin
Administrator
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2006, 15:52

wtorek 02 maja 2006, 19:58

Jeśli masz zaznaczoną automatyczną obsługę plików cookie to powinno działać. Żeby się przekonać, czy przyczyna tkwi w ustawieniach przeglądarki zaznacz 'Zastąp automatyczną obsługę plików cookie', a następnie 'Monituj', zarówno w 'Pliki tej samej firmy', jak i 'Pliki innych firm'. Szkody to żadnej nie przyniesie, a do starej konfiguracji nie problem powrócić. Jeśli to nie pomoże to polecam zmienić przeglądarkę, bo Internet Exporer, jak wszystkie cuda, które stworzył Microsoft bywają zawodne :wink:

gość

problem z zalogowaniem się

poniedziałek 18 gru 2006, 20:26

Mam przeglądarke Mozillę, gdy się zaloguję i chcę coś wpisac wyświetlasię napis, że jest już taki użytkownic. Co robię źle.

zebatek
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 16:53
Kontakt: Strona WWW

Re: Zalogu przy każdej wizycie?

sobota 18 lip 2015, 14:26

Musisz sobie zapisać daną stronkę w historii przeglądarki, wtedy nie będziesz musiał się logować za każdym razem.

wasyl0502
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 21 sty 2016, 22:07

Re: Zalogu przy każdej wizycie?

czwartek 21 sty 2016, 22:09

Może masz źle ustawione ciasteczka. Zapisz stronę na przeglądarce, zmień ustawienia cookies i będzie git ;)

Ola2
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 05 kwie 2016, 22:21
Kontakt: Strona WWW

Re: Zalogu przy każdej wizycie?

wtorek 05 kwie 2016, 22:27

Mam ten sam problem ;/

jenka
Posty: 1
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 22:26
Kontakt: Strona WWW

Re: Zalogu przy każdej wizycie?

piątek 15 kwie 2016, 22:30

tak jak wczes niej napisali- musisz miec zablokowane ;.P

Wróć do „Forum Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości