W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 120 świetlic z całej Polski przesyłając razem ponad 700 prac. Jury konkursu miało bardzo trudne zadanie, przebić się przez gąszcz prac w zdecydowanej większości na wysokim poziomie, i odkryć te najbardziej oryginalne, jedyne, warte najwyższej nagrody. W każdej z prac widać było zaangażowanie twórcy i każda z nich była szczególna. Mamy poczucie, że nie wszystkie wspaniałe prace zostały nagrodzone, ale tak to w konkursach bywa, zwłaszcza przy sporej konkurencji.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom, nauczycielom świetlic i instruktorom za twórcze uczestnictwo w naszym konkursie.
Na stronach Internetowych naszej szkoły zamieszczona zostanie galeria prac konkursowych. Staraliśmy się zamieścić tam jak najwięcej prac spośród nadesłanych, jednak z przyczyn technicznych nie są to wszystkie prace.
http://www.sp162krakow.republika.pl/
WYNIKI
Kategoria –
prace indywidualne (klasy 1-3)
I miejsce
Barbara Rostecka l. 8 (SP 15, Przemyśl)
II miejsce
Oliwia Woryna kl. I (SP 1, Marklowice)
III miejsce
Agata Całka kl. III (SP 5, Mińsk Mazowiecki)
Angelika Leśniewska kl III (PSP, Trzebiechów)
Wyróżnienia
Julia Gwóźdź kl III (SP 12, Rybnik)
Weronika Grunt kl. III (SP 10, Jarosław)
Karolina Czarnecka kl. I (ZS, Słońsk)
Kategoria -
prace indywidualne (klasy 4-6)
I miejsce
Jowita Książek kl. V (SSP w Kazimierzy Wielkiej)
II miejsce
Aleksandra Leśniak kl. IV (SP 31, Warszawa)
III miejsce
Jagoda Jędrzejczyk kl. IV (SP 4, Wieluń)
Wyróżnienia
Weronika Badura kl VI (SP, Zelczyna)
Weronika Kaniewska l. 11 (ZSI nr 75, Warszawa)
Kategoria -
prace indywidualne (gimnazjum)
I miejsce
Weronika Stawieraj (Gimnazjum w Pleszewie)
II miejsce
Anna Tęcza kl. II (Gimnazjum Nr 1 w Szubinie)
III miejsce
Monika Mandla kl. II (Gimnazjum w Miedźnej)
Dajana Kowalus l. 15 (Gimnazjum w Rzeczu)
Wyróżnienia
Klaudia Zajączkowska kl. III (Gimnazjum w Leśnej)
Kacper Podrez kl. III (Gimnazjum w Leśnej)
Kategoria
„Pisanka Smocza ”
I miejsce
Sebastian Maderak kl. I (SSP w Kazimierzy Wielkiej)
II miejsce
Tomasz Sraga kl. IV (SP nr 1, Pcim)
III miejsce
Nina Kroll (SP 10, Poznań)
Monika Karczewska (SP 4, Wieluń)
Prace zbiorowe
I miejsce
Hanna Szatkowska kl. I, Emilia Orzłowska kl. I, Julia Podgórna kl. III, Jarema Cisło kl. III, Świetlica SP 86, Gdańsk
II miejsce
Świetlica dla Dzieci i Młodzieży „Dziupla”, Pawonków
III miejsce
Aleksandra Szczęsna, Agata Kosmala kl. III (SP 26, Dąbrowa Górnicza)
Klaudia Pijanka, Joanna Świętczak kl. IV (ZS, Klonowa)
Wyróżnienia
Małgorzata Banaś kl. III, Marcin Brzeziński kl. III, Martyna Szyszkowska kl. IV (ZSP nr 3 Wrocław)
Świetlica SP 2 w Skawinie
Świetlica SP 5 w Piasecznie
Świetlica PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
Prace zbiorowe – gimnazjum
I miejsce
Marta Gromada, Ewelina Dybciak (Zespół Szkół, Gimnazjum w Zalesiu)
II miejsce
Karolina Eliasz, Emilia Siedlak (ZS, Gimnazjum w Przymiechach)
III miejsce
Julia Gołka, Julia Sidełko kl. I(Gimnazjum Nr 1 w Mikołowie)
Wyróżnienia specjalne drobne nagrody sponsora
Maria Małolepsza kl. I (SP nr 4 z O. I., Sochaczew)
Jaś Grota l. 6 (SP 6, Gdynia)
Kinga Orwat l.6 (SP 6, Zielona Góra)
Karolina Gabryś kl. I (SP 1, Mysłowice)
Angelika Rosa l. 12 (SP w Ciepłowodach)
Igor Wojacki kl. II (SPTE, Cieszyn)
Eliza Grykis l. 12 (ZS w Dobrczu)
Mateusz Wołosz kl. III (SP 1, Pabianice)
Paulina Bania kl II (SP 11, Dębica)
Brandys Wiktoria kl I (SP 162, Kraków)
Rzepa Bartosz kl. II (SP 162 Kraków)
Damian Kumorek kl. IV, (SP w Wieprzu)
Magdalena Wróbel kl. III (KSP, Gdynia)
Dajana Kozdrowska kl. II (ZSI Lubin)
Dominik Szubert kl. V (SP nr 2 Międzychód)
Sandra Wróbel kl. IV (SP 38, Sosnowiec)
Katarzyna Pszczółkowska (SP nr 2 Piastów)
Jan Uran kl. V (SP w Chojnie)
Filip Dudek kl. III (OSM I st., Kraków)
Wiktoria Gajda kl. IV (SP Bojszowy)
Jakub Białokoń kl. I (SP 15, Radom)
Karolina Rzeźniczak kl. III (SP 1, Pabianice)
Zuzanna Korzec kl. III (SP, Wola Łużanska)
Robert Obrębski l. 6 (SP 25, Olsztyn)
Karolina Augustyn kl. III (ZSM nr 5, Jasło)
Szymon Zapałowicz kl. III (SP 20, Sosnowiec)
Joanna Wujec kl. III (SP nr 4 w Przemyślu)
Patrycja Tomczak kl. III ( Świetlica Szkolna „Planeta Zabawnej Nauki” SSP Gościcino)
Marek Gaik kl. III (SP nr 4 Sochaczew)
Natalia Jankowska kl. III (SP nr 4 Jasło)
Maria Struglik kl. IV (Zespół Szkolno Przedszkolny w Tomicach)
Paweł Pawlak kl. VI (SP w Chojnie)
Maria Kur kl. III (SP 32 z O.I. Warszawa)
Agata Pinkawa kl. IV (MSP nr 15, Piekary Śląskie)
Joanna Jarczewska kl. I (SP 1, Elbląg)
Natalia Kędziora kl. „0” (SP w Komorowie)
Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piasecznie
Świetlica Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Iławie
Świetlica Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie
Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 10 w Bydgoszczy
Świetlica PSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Świetlica SP 86 w Warszawie
Serdecznie Gratulujemy!
Prosimy o "uzbrojenie się w cierpliwość" ponieważ przygotowanie dyplomów, nagród do wysyłki i sama wysyłka trochę potrwa.